Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-10-09  

Pilaitėje dviračiai rieda saugiai

Pilaitės bendruomenės centras surengė saugaus eismo renginį – dviračių žygį „Riedu saugiai“. Jame dalyvavo 10 dviratininkų nuo 7 iki 59 met.

Dviratininkai įveikė 2 km kelio ruožą. Atvykę į Dapkiškių gyvenvietės centre esančių bendruomenės namų teritoriją, dviratininkai varžėsi saugiausio dviratininko rinkimuose. Buvo patikrinta, ar visi dviratininkai turi šalmą, liemenę, pirštines, ar jų drabužiai netrukdo saugiai važiuoti dviračiu. Dviratininkai taip pat patikrino, ar jų dviračiai pakankamai saugūs. Buvo išmėginti stabdžiai, patikrinti atšvaitai, įvertintas dviračio tvarkingumas. Saugiausiu dviratininku išrinktas 8-metis Jokūbas Berneckis, o saugiausio dviračio savininke – 12-metė Liveta Pamedytė, kurios dviratis atitiko visus saugiam dviračiui keliamus reikalavimus.

Vėliau vyko viktorina, kurioje tikrintos saugaus eismo žinios. Joje dalyvavo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Vaikai sprendė klausimus, susijusius su važiavimu dviračiais ir keliavimu pėsčiomis, o tėveliai – susijusius su automobilio vairavimu. Visi viktorinos dalyviai džiaugėsi puikiais šviesą atspindinčiais prizais. Klausimų ir prizų užteko visiems.

Irena Vėtrova

Pilaitės bendruomenės centro pirmininkė

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.