Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-11-27  

Akcija – “Už žuvusius kelyje”

Gedimino gatvės bendruomenė šį lapkritį įsijungė į aktyvų saugaus eismo sūkurį. Nuo projekto pradžios bendruomenės patalpose vyksta knygų apie saugų eismą paroda. Kiekvienas apsilankęs turi galimybę ne tik pasiimti knygą į namus ir ją paskaityti su savo šeimos nariais, bet ir pasigrožėti piešinių paroda, kurios dalyviai yra mažieji Gedimino gatvės gyventojai.

Piešinių paroda ”Saugi Gedimino gatvė” buvo paskelbta jau spalio mėnesį, čia suplaukė daugiau, kaip 40 mažųjų dailininkų darbų. Už juos bendruomenės nariai gali balsuoti, tam, kad išrinkti gražiausius.

Lapkričio 10 dieną bendruomenėje vyko akcija” Už žuvusius kelyje”. Rinkomės jau temstant. Prie judrios Gedimino gatvės atkarpos mažieji bendruomeniečiai rinkosi pasipuošę ryškiaspalvėmis liemenėmis su žvakutėmis rankose. Degėme žvakeles tiems, kurių jau nebėra. Kalbėjome, kodėl taip nutinka, kad žmonės neatsakingai elgiasi gatvėse, nenešioja atšvaitų ir liemenių. Eina ten, kur nėra pėsčiųjų perėjų arba tiesiog galvoja, kad automobilio vairuotojas yra tas žmogus, kuris turi pamatyti pėstįjį, o ne atvirkščiai.

Vakare ėjome į saugaus eismo mokyklą. Čia dirbantys darbuotojai papasakojo apie tai, kaip laikomos automobilio teisės, kokie reikalavimai keliami dviratininkams, pėstiesiems, pamokė kelio ženklų, kurie sutinkami kasdien einant į švietimo įstaigą, darbą, parduotuvę, parką ar kt. bei pasidžiaugė, kad dalyvaujame Automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuotame projekte “Eismo saugumas bendruomenėse”.

 

Gedimino gatvės bendruomenės narė                               Jūratė  K.

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.