Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2015-01-06  

JUOKIESI , VADINASI, GYVENI

Visą savaitę Biržų rajono Medeikių kaimo bendruomenės namų langus puošė ryškios saulytės, prašydamos kiekvieno praeivio nusišypsoti. Tai buvo kvietimas į linksmą koncertą, į juoko festivalį “Kai paslysta Liežuvis 2014”, kuris vyko didžiūjų švenčių išvakarėse. Ruošti tokius linksmus juoko festivalius pernai mintis kilo medeikiškei humoro grupei “Bobos”, kuri tuo metu šventė savo 5 metų jubiliejų. Renginys tada pranoko mūsų lūkesčius. Šiais metais jį sumanėme pakartoti.

    Į šį linksmą festivalį važiuotos ir pėsčios atvyko keturios grupės: “Sprandžina” iš Šeduvos, Radviliškio rajono, “Akimirka” iš Kupiškio ir “Zacirka” bei “Bobos” iš Medeikių. Smagu buvo matyti tiek daug linksmų žmonių vienoje vietoje, o kartais net atrodė, kad braška naujai atremontuoti bendruomenės namai… Visus šiuos juokdarius puikiai valdė renginio vedantieji žydeliai  Sara ir Chaime -  Aloyzas Balčiūnas ir Ona Pelanienė.

    “Sprandžina” iš Šeduvos (vadovė Izolina Stanulienė) linksmai ir švelniai palietė šiuolaikišką žmogaus “rekonstrukcijos” problemą. Jie parodė ką galima moterims padidinti, ką sumažinti, kad vis dar liktum žmogumi.Pasmerkti tie, kurie sėdasi neblaivūs už vairo. Pasijuokta iš tų, kurie šį procesą turėtų suvaldyti.

    Medeikių “Zacirka” (vadovė Irutė Puodžiūnienė) laimės ieškojo sportuodama, todėl savo programą perpynė  šokiais. Palietė jaunų šeimų problemą, kai užsienietis žentas tesugeba tik šypsotis…

     Linksmuolės medeikietės“Bobos” (vadovė Ona Pelanienė) savo pasirodyme naršė po ‘’lupatyną’’, siūlydamos parduoti paskutines savo kelnes ir džiaugėsi paskutiniu savo kaimo vyru… tegu ir nuvarytas jis kaip senas arklys.

     Kupiškio LASS teatro grupė “Akimirka” (vadovė Janina Lukauskienė) parodė komediją “Gyvenimo džiaugsmas”. Pasijuokė iš tų, kurie nori labai lengvai pralobti, patikėję sukčiais.

     Visos grupės sukėlė daug juoko ir suteikė malonių akimirkų žiūrovams. Linksmiausia grupe komisijos buvo išrinkta humoro grupė “Sprandžina” iš Šeduvos, o linksmiausia humoristė- “Sprandžinos” vadovė Izolina Stanulienė.

       Nuoširdi kaimo  bendruomenės padėka UAB “HOCHDORF Baltic Milk” direktoriui Audriui Juknai už paramą šiam renginiui.

       Planuojamas toks linksmas festivalis ir kitais metais. Lauksime daugiau linksmų kolektyvų iš Biržų ir kaimyninių rajonų.

   Biržų rajono Medeikių bendruomenės informacija

Čia visi juokėsi, net mūsų remėjas Audrius Jukna( antras iš dešinės) tarp šeduviškių

Kupiškėnai parodė juokingą komidiją

Medeikių bobos ir paskutinis jų kaimo vyras

Šmaikštumo nestokojo ir renginio vedėjai žydeliai Sara( Ona Pelanienė)ir Chaime( Aloyzas Balčiūnas)

Zacirka ir jų užsienietis žentas

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.