Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-11-14  

Esu matomas – jaučiuosi saugus

Atėjo ruduo, ilgėjant vakarams tamsiu paros metu kelyje darosi vis pavojingiau. Todėl Skirmantiškės kaimo bendruomenės žmonės susirinkę į šventę „Rudens vartus užveriant“ kartu vykdė Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuotą projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Šiuo projektu buvo siekiama priminti, kad kiekvienas gyventojas, nesvarbu, kokios jo funkcijos kelyje – pėstysis, vairuotojas, vadeliotojas ar dviratininkas – nepamirštų kelyje būti matomu. Į šventę atvyko Raseinių policijos komisariato patrulių būrio vyr. patrulis Gedas Navickas ir patrulis Nerijus Veryga. Svečiai visiems priminė kelių eismo taisykles, atkreipė dėmesį į dažniausiai keliuose pasitaikančius pažeidimus, į tai, kaip svarbu būti drausmingiems ir atsakingiems kelyje, kokia atšvaitų svarba ir kaip juos taisyklingai nešioti. Visi susirinkusieji gavo saugių dovanų, tai saugūs krepšiai, kuriuos jie galės naudoti eidami į parduotuvę, linijiniai atšvaitai, kurie labai svarbūs einat tamsiu paros metu, knygutės su svarbia informacija apie saugumą keliuose, o svečiai dviratininkams padovanojo liemenes. Susirinkusieji, gavę dovanų, pažadėjo laikytis kelių eismo taisyklių, o tamsiu paros metu visada nešioti atšvaitus. Sekančios dienos rytą, kas nebuvo šventėje, atšvaitais ir rankinėmis buvo apdalinti pieno surinkimo punkte.

        Bendruomenės nariai tiki, kad šis saugaus eismo projektas bus dar viena paskata važiuoti ar eiti saugiai ir atsakingai, o naudodami išdalintas šviesą atspindinčias priemones visi bus matomi bet kuriuo paros metu.

         Dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už suteiktą galimybę aktyvinti bendruomenės narius, rūpintis vieni kitų saugumu.

 

Eugenija Pūkienė, Skirmantiškės kaimo bendruomenės pirmininkė
   
 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.