Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-11-27  

„Saugok save ir kitus“

        Š. m. lapkričio 21 dieną, Kražių gimnazijos sporto salėje vyko viktorina – „Saugok save ir kitus“. Tai trečiasis Kražių bendruomenės vykdomo projekto „Eismo saugumas bendruomenėse 2013“ renginys. Partneriai - Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centras ir Kražių gimnazija. Projektą – konkursą organizuoja  Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

        Kaip ir kiekviename saugaus eismo renginyje susirinkusiems dalyviams primintos saugaus eismo taisyklės, atšvaitų svarba, saugus elgesys gatvėje, saugiai keliaujant į mokyklą ir iš jos. Prieš viktoriną, kiekvienai klasei buvo išdalinta informacinė medžiaga saugaus eismo tema. Maloniai nustebino, jog kiekviena klasė buvo pasiruošusi prisistatymą. Nuo pat mažiausių (pirmokų) iki vyresniųjų (šeštokų) visi sutartinai skandavo: „Būk saugus“, „Saugok save ir kitus“. Taipogi, savaitę prieš saugaus eismo renginį, gimnazijoje vyko akcija „Sukurk atšvaitą ir skirtuką“. Išrinkti 5 originaliausi darbai, kurių kūrėjai apdovanoti specialiais Lietuvos automobilių kelių direkcijos įsteigtais prizais. Viktorinos užduotis vertinusi komisija taip pat išrinko 5 geriausius kūrybinės užduoties darbus.  Už aktyvų dalyvavimą ir parodytas puikias saugaus eismo žinias „Žaibo“ klausimų užduotyje mokiniai gavo sportinės aprangos krepšius, visi renginio dalyviai  - atšvaitus. Renginyje dalyvavo beveik šimtas mokinių, mokytojų ir bendruomenės narių.

        Nuoširdžiai tikimės, kad ir ateinančiais 2014 – ais metais, Kražių bendruomenė dalyvaus projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“, o Kražių miestelyje ir jo apylinkėse tamsiu paros metu bus matoma vis daugiau žmonių.

Saugokime vieni kitus, nes nuo kiekvieno iš mūsų priklauso ir aplinkinių saugumas! 

Kražių bendruomenės pirmininkė                                                                       Lina Mikalajūnaitė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.