Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2014-10-09  

PASIPUOŠĖ MEDEIKIŲ BENDRUOMENĖS NAMAI

Medeikių kaimas – didžiausias Parovėjos seniūnijoje. Jame gyvena apie 600 gyventojų. Bendruomenė savo veiklą pradėjo prieš gerą dešimtmetį. 2006 m. nupirktas senas gyvenamas namas (1928 m.), kuriame įkurti kaimo bendruomenės namai. Pasitelkiant įvairius paramos šaltinius namai pamažu įrenginėjami.

Medeikių bendruomenė 2012–2014 m. įgyvendino projektą paramai gauti pagal „Biržų rajono kaimo vietovių vietos plėtros strategija iki 2013 m.“ I prioriteto „Teritorinė sanglauda – patrauklios ir patogios gyventi bei dirbti aplinkos kūrimas“ priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“. Bendra projekto vertė – 166666 Lt. Pasinaudojant šia parama sutvarkytas ir atnaujintas bendruomenės namų vidus ir išorė.

Medeikių bendruomenės projektas – „Medeikių kaimo bendruomenės namų remontas“ – atspindi visų darbų esmę: pakeista stogo danga, aptinkuotas pastatas, I aukšte įrengtas sanitarinis mazgas, II aukšte įrengta konferencijų salė ir virtuvė su daline įranga.

Projektas prisideda prie priemonės „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“ tikslo įgyvendinimo – kurti patrauklią aplinką gyventi ir dirbti kaimo gyvenamosiose vietovėse. Bendruomenės nariai džiaugiasi, kad į pagražintus namus smagu patiems užsukti, ne gėda į juos pasikviesti ir svečių. Visos teikiamos paslaugos – nemokomos. Medeikių ir aplinkiniuose kaimuose nėra kultūros namų, todėl bendruomenės namuose vyksta visi renginiai, jaunimo diskotekos, koncertai.            

Mes, medeikiečiai, nuoširdžiai dėkojame tuo metu dirbusiam bendruomenės pirmininkui Jonui Papaurėliui už kantrybę ir rūpestį prižiūrint šiuos bendruomenės namų remonto darbus.

 

                                                                                              Informacija Medeikių bendruomenės

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.