Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-11-15  

Sveikatingumo popietė „Dviračiais aplink Skėmius“

Jau nuo ryto su traktoriuku dviratininkų būrelio vadovas iš Pociūnėlių Bronius Poškevičius atbildėjo su inventoriumi dviratininkų sporto rungtims. Su juo atvažiavo ir trys būrelio nariai : Renata, Ernesta  ir Simonas. Jie kartu su vadovu ruošė – matavo – dėliojo kliūtis figūriniam pravažiavimui....ruošė sankryžą su šviesoforu. Jie mielai sutiko pagelbėti mums organizuojant šį renginį.

            Nors jau lapkričio 5 –oji, bet oras  tarsi užsakytas, taip išsitarė ne vienas atvažiavęs į Radviliškio raj. Skėmių kaimo bendruomenės sveikatingumo popietę „Dviračiais aplink Skėmius“, kuri vyko pagal Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamą projektą „Eismo saugumas bendruomenėse“. Susirinkę visi dalyviai buvo registruojami,  gavo po šviesą atspindinčią liemenę ir pasirašė, pasižadėdami jas nešioti.

            Prisiminę ir pasikartoję saugaus eismo taisykles dviračiais, susirikiavę į koloną pajudėjome aplink Skėmius. Mūsų kelionę saugojo budintis kelių policijos ekipažas. Visomis Skėmių gatvėmis pravažiavo ryškus dviratininkų būrys, rodantis pavyzdį kitiems kaip saugiai , tvarkingai reikia važiuoti.

            Apvažiavę Skėmius grįžome prie Skėmių pramogų ir šokių salės ir stebėjome kaip dviratininkų būrelio nariai demonstravo figūrinį pravažiavimą dviračiais su kliūtimis. Atrodė labai nesunku, bet paskui visi norintys galėjo išbandyti save figūriniame dviračių pravažiavime, ir pasirodė kad ten daug sunkiau nei atrodo...

Visi dalyviai galėjo pravažiuoti sankryžą esant veikiančiam šviesoforui. Taip Skėmiuose šviesoforų nėra,  todėl tai buvo  ne tik įdomi atrakcija,  bet ir pamoka ne tik mažiukams bet ir ūgtelėjusiems...

Paskui būrelio vadovas Bronius Poškevičius papasakojo apie būrelio veiklą, jo narių pasiekimus ir laimėjimus apskrities ir respublikinėse dviračių figūrinio pravažiavimo ir kitose rungtyse. Papasakojo apie reikalavimus dviratininkams, parodė dviratininkų egzaminų bilietus ir bandėme įvairias praktines situacijas.

Visi dalyviai ir svečiai neliko be dovanų – liniuočių, lankstinukų, atšvaitų, atšvaitinių žaisliukų...

Tai jau ketvirtas renginys iš saugaus eismo renginių ciklo. Renginys baigėsi sėkmingai, o išdalintos ryškiaspalvės liemenės dabar vis dažniau matosi mūsų tamsiose kaimelio gatvėse. Belieka tikėti, kad taip bus visada.

Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už paramą ir nuoširdžius patarimus organizuojant įdomų ir visapusiškai naudingą renginį.

Skėmių bendruomenės pirmininko pavaduotoja Regina Dambrausksienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.