Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-03-23  

Paminėta Žemės diena

Raseinių rajono Ramonų kaimo bendruomenė kartu su Dumšiškių kaimų bendruomenės nariais Žemės dieną paminėjo drauge. Abi bendruomenės pagamino paukšteliams inkilėlių ir draugiškai vieni pas kitus juos kėlė į medžius. Labai linksmai visus nuteikė Raseinių seniūnijos seniūnas Rolandas Klusas, kuris pats nepabūgo aukščio ir lipo į medį įkelti inkilėlio. Seniūnas visus Žemės dienos paminėjimo dalyvius vaišino atsivežtais saldumynais.

Labai išmoningai inkilėlius pagamino dumšiškiečiai Zenonas Lukošius, Agnė, Mindaugas ir Karolis Sankauskai, Rokas ir Gedvidas Liambertai, Mišeikių šeimyna - Selestė, Deividas ir Danielius. Labai įspūdingi ramoniškių Ernesto ir Dovydo Žičkų, Simo ir Alfonso Koriznų, Arūno Žemaičio ir Jono Žemaitaičio inkilėliai. Nameliai paukšteliams buvo įkelti Dumšiškių kaimo beržynėlyje ir prie Ramonų bendruomenės pastato esančiame parkelyje. Kol bendruomenių atstovai rūpinosi paukštelių namais, ramoniškiai vyrai talkininkavo prie Ramonų bendruomenės namų. Jie išpjaustė nudžiūvusius medžius, išgenėjo medžių šakas. Labai džiugu, kad jiems padėti pasisiūlė ir kaimo vaikai: Jurgita Pociūtė, Modestas ir Mantas Narbutai, Simonas Korizna.

Po pietų Ramonų kaimo jaunimo atstovai su bendruomenės pirmininke D.Raudoniene ir Dumšiškių kaimų bendruomenės atstovai su pirmininke R.Lukošienė nuvyko ant Kejėnų piliakalnio ir ten prisijungė prie Milašaičių bendruomenės organizuojamos Žemės dienos paminėjimo. Per dieną dumšiškiečiai ir ramoniškiai įkėlė virš 20 namelių paukšteliams.

Štai kaip įspūdingai pažymėjo Žemės dieną Ramonų ir Dumšiškių kaimų bendruomenės. Kaip padėkodami už gražius darbus į pavakarę visus pasveikino parskridusių paukščių pulkelis.


Dalytė Raudonienė,
Ramonų kaimo bendruomenės pirmininkė


 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.