Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2018-03-10  

Po LKBS visuotinio susirinkimo

Kovo 9 dieną Kauno rajone, ASU, įvyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos (LKBS) visuotinis susirinkimas. Susirinkime dalyvavo 34 Lietuvos rajonų bendruomeninių sąjungų atstovai ir svečiai: LR Seimo narė Guoda Burokienė, Vilniaus moterų namų įkūrėja Lilija Henrika Vasiliauskienė ir specialistė Evelina Dirmontaitė, ASU profesorė Vilma Atkočiūnienė, LEADER centro direktorės pavaduotojas Alvydas Grigaliūnas. 
Susirinkimo metu buvo išklausytos ir patvirtintos: LKBS ir pirmininkės Jolantos Marijos Malinauskaitės 2017 m. veiklos, 2017 m. finansinės ir revizijos komisijos ataskaitos, pristatytas ir patvirtintas LKBS 2018 m. veiklos planas. Pirmininkei paprašius, buvo išrinkta ir patvirtinta dar viena LKBS pirmininkės pavaduotoja, Ukmergės bendruomenių sąjungos pirmininkė, Angelė Jokubynienė. 
Susirinkimo dalyviai pasveikino vieną iš LKBS kūrėjų, Pasvalio rajono bendruomenių sąjungos pirmininką Stasį Butkų, 15 metų vadovavusį Pasvalio bendruomenėms. Nuo sausio mėnesio organizacijos vairą Stasys perdavė Helenai Simonaitienei. Bendruomeninio judėjimo senbūvis visiems palinkėjo kūrybiškumo ir geros sveikatos! Buvo padėkota LKBS partneriams, kurie visus 2017 m. dirbo kartu su sąjunga. Ypatingai LKBS pirmininkė dėkojo LEDER centro specialistei Kristinai Mockutei už bendradarbiavimą rengiant Lietuvos kaimo bendruomenių sąvadą. 
Susirinkime vyko diskusijos apie prevencinį bendruomenės darbą dėl smurto artimoje aplinkoje; apie darbą su emigrantais bendruomenėse, apie stovyklas pasaulio lietuvių vaikams, apie Šimtmečio Antanines Antanave, kur kviečiami rinktis pasaulio Antanai, akciją „100 gerų darbų Lietuvai“, LKBS sąskrydį „Šimtmečio įkvėpti 2018“, apie perkančiąsias ir neperkančiąsiais organizacijas. Susirinkimo pabaigoje, diskusijas apibendrindamas LKBS pirmininkės pavaduotojas, Varėnos krašto VVG administracijos vadovas, Povilas Saulevičius sakė, kad bendruomeninis judėjimas turi kilti dar vienu laipteliu aukštyn link pilietinės visuomenės kūrimo ir palinkėjo visiems gražios, šventiškos Kovo 11-osios!

LKBS informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.