Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-11-27  

Padėkos popietė Mieliūnuose

Lapkričio 23 dieną Mieliūnų bendruomenės namuose vyko Padėkos popietė.  Taip pavadinti renginį paskatino užsimezgusi draugystė su žemaičiais. Baigiantis metams, visada malonu padėkoti tiems, su kuriais buvo gražiai bendrauta, bendradarbiauta.

Vykdydami kaimo tinkle projektą ,,Tradicijų ir papročių puoselėjimas Mieliūnų bendruomenėje" ir norėdami pasisemti patirties bei pasikeisti informacija apie Žemaitijoje gyvuojančias tradicijas, renginius, šventes , susipažinome su Kretingosrajono “Imbariečių draugija” bendruomene. Įvykus atsakomajam vizitui,kretingiškiai pasisiūlė atvykti pas mus į svečius ir padovanoti koncertą mūsų bendruomenės nariams.“ Imbariečių draugija” turi subūrę moterų ansamblį, kuriam vadovauja bendruomenės pirmininkė Aušra Dvarionienė. Šį pasiūlymą maloniai priėmėme ir sutarėme datą.

Mūsų renginys prasidėjo kiek neįprastai.Popietę pradėjome nuo padėkos mūsų parapijos klebonui kanauninkui Povilui Miškiniui, vargoninkui Broniui Petroniui. Dėkojome už tradicinį parapijiečių lankymą. Šio apsilankymo tikslas yra pašventinti namus, artimiau susipažinti su tikinčiaisiais, jų gyvenimo rūpesčiais; aptarti aktualius tikėjimo bei parapijos gyvenimo klausimus.

Antroje popietės dalyje, dėkojome ir sveikinome šių metų jubiliatus. Išskirtinio dėmesio sulaukė mūsų bendruomenės jubiliatė Otilija Lapienienė.Ji šventė 90-ąjį gimtadienį. Ši garbing jubiliatė – dažna viešnia mūsų renginiuose, darbšti ,viskuo besidominti senolė. Buvusi audėja dabar iš rankų nepaleidžia virbalų, vašelio. Trumpa jubiliatės biografija kaip ji gyveno, kaip gyvena dabar, buvo perpasakota renginio metu.

         Po sveikinimų ir gražių jubiliatų IrenosPavilionienės ir Mykolo Bieliako padėkų,  pasisakymų, šventę tęsė mūsų garbing svečiai – žemaičiai. Puikus moterų ansamblis, jų dainuojamos dainos ir gražūs balsai suvirpino nevieną širdį. Koncertas išties buvo nuostabus, dainavo ne tik svečiai, dainavome visi, prisimindami pačias gražiausias akimirkas- jaunystę, pirmąją meilę.

Popietė baigėsi padėkos žodžiais visiemsb endruomenės nariams, vaikams, jaunimui, kad prisideda prie bendruomenės gyvenimo, renginių, prie aplinkos ir savo sodybųg rąžinimo.

Negalėjome nepadėkoti ir kretingiškiams už norą bendrauti, už koncertą, už šiltus žodžius bei dovanas. Išlydėjome svečius prisiekdami, kad draugystė, bendradarbiavimas nenutruks ir dėkingi likimui, kad suradome tokių puikių žmonių Žemaitijoje. 

Biržų rajono Mieliūnų bendruomenės pirmininkė Audra Kaziliūnienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.