Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-07-16  

Projektas „Eismo saugumas Ramonų kaimo bendruomenėje“

2012 m. liepos  13 d. Raseinių r., Ramonų kaimo bendruomenėje vyko vasaros šventė

 „Visos kartos-kartu“. Šventės metu buvo vykdomas projektas „Eismo saugumas bendruomenėje“. Renginyje dalyvavo per 100 įvairaus amžiaus (nuo 2 iki 85 metų) Ramonų kaimo bendruomenės ir kitų į šventę atvykusių dalyvių. Projekto tikslas - šviesti bendruomenės narius saugaus eismo srityje, skatinti saugiai elgtis kelyje.

         Apie saugų eismą ir kaip išvengti skaudžių nelaimių papasakojo bendruomenės pirmininkė Dalytė Raudonienė. Praėjusiais metais bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą „Eismo saugumas Ramonų kaimo bendruomenėje“. Projektas davė teigiamų rezultatų, nes bendruomenėje per metus sumažėjo eismo įvykių ir kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Ramonų kaimo bendruomenė yra 1 km nuo rajono centro. Kaimo vaikai lanko miesto mokyklas, didžioji kaimo gyventojų dalis taip pat dirba mieste, tad judėjimas tarp bendruomenės ir miesto intensyvus, pasitaiko įvairių nelaimingų atsitikimų. Norint šito išvengti, būtina mokėti saugiai elgti kelyje. Todėl buvo reikalinga ir šiemet toliau tęsti šį projektą. Šventės dalyviai kalbėjo, kad būtina dažniau naudotis saugaus eismo priemonėmis, aiškinosi  ir demonstravo, kaip ir kada jomis naudotis, užsidėti, kaip saugiai elgtis kelyje, kad neatsitiktų skaudi nelaimė.

           Visiems buvo išdalinta Kelių direkcijos įteiktos saugaus eismo priemonės: liemenės, krepšeliai - rankinės, šviesą atspindinčios vyniojamos juostelės, vaikučiams - knygutės apie saugų eismą, liniuotės-skirtukai.

 Bendruomenės pirmininkė                               Dalytė Raudoniene

    

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.