Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2011-12-19  

KELYJE Į MOKYKLĄ ESU SAUGUS

Šiais metais Išlaužo seniūnijos kaimų biblioteka vykdė tęstinį projektą konkursui „Eismo saugumas bendruomenėse. Buvo suplanuoti keli renginiai.

Š. m. Lapkričio 23 d. Išlaužo bibliotekoje vyko  švietėjiškas renginys, kurio metu Išlaužo pagrindinės mokyklos mokiniai ir Šeimos dienos centrą lankantys vaikai susipažino su kelių eismo taisyklėmis, suteikėme teorinių žinių kaip elgtis kelyje, skatinome visus eismo dalyvius nešioti atšvaitus, žibintus ir kitas saugos priemones. Mokiniai skaitė knygeles “Saugokime vieni kitus kelyje”, visi kartu žiūrėjome kompaktinius diską “Saugaus vairavimo pamokos”.   

Š. m. gruodžio 16 d. mokykloje vyko baigiamasis projekto renginys – viktorina, kurios metu visiems renginio dalyviams buvo priminta kaip svarbu būti matomam  kelyje. Buvo parengtos įvairios užduotys. Visi renginio dalyviai buvo suskirstyti į septynias komandas.  Komandos dalyvavo rungtyse “Aš pažįstu kelio ženklus”, viktorinoje “Aš esu eismo dalyvis”. Vienas iš savanorių mokinių paprašytas parodė  kitiems dalyviams, kaip ir kur reikia prisisegti atšvaitą ir kuria kelio puse eiti. Renginio metu buvo ne tik rimtų, bet ir linksma, nuotaikinga ir kūrybinga užduotis - komandų prisistatymas. Buvo piešinių konkursas ir vaikai piešė šviesoforus, kelio ženklus, pėsčiųjų perėjas, avarines situacijas, panaudojo taisykles, ragino piešinio pagalba raginti visus laikytis saugaus eismo taisyklių ir būti saugiems kelyje, kitokias situacijas eismo tema bei jas analizavo. Piešiniai buvo vertinami, išrinktas pats informatyviausias ir linksmiausias piešinys, kuris ragino nešioti atšvaitą ir būti atsargiems einant per perėją. 

Bendruomenės nariai džiaugiasi, kad priminė renginio dalyviams kaip svarbu būti matomiems kelyje, kad visų pirma savimi turime pasirūpinti mes patys.

Išlaužo bendruomenės informacija 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.