Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-11-10  

Ežerėliečiai aplankė Kazlų Rūdos pažintinį taką

        Sporto klubo „Ežerietis“ šiaurietiško ėjimo mėgėjai, vykdydami  Kauno rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos finansuotą projektą „Šiaurietiško ėjimo plėtra Kauno rajone“, lapkričio 8 d. aplankė Kazlų Rūdos pažintinį miško taką. Prie tako ežerieliečius pasitiko Bebruliškės kaimo bendruomenės pirmininkė Rima Gruodienė ir bendruomenės šiaurietiško ėjimo entuziastai. Į šį susitikimą atvyko ir sporto klubo „Ežerietis“ partneriai šiaurietiško ėjimo asociacijos iš Alytaus atstovai. Smagiai pasisveikinę ir susipažinę ėjimo mėgėjai praėjo visą trasą.  Pasivaikščiojimo miške metu, renginio dalyviai turėjo gerą progą susipažinti su miško flora ir fauna, krašto istorija. Renginio dalyviai atkreipė dėmesį į gerą „Pažintinio miško tako“ objektų išdėstymą bei išsamią informaciją stenduose.

     Po keletos valandų ėjimo Bebruliškės bendruomenės nariai pakvietė ežerėliečius ir alytiškius į naujai suremontuotus savo bendruomenės namus, kur visus vaišino skania žuviene, karšta arbata ir šeimininkių iškeptais pyragais. Visus maloniai nustebino, kad į susitikimą bendruomenės namuose atvyko ir Kazlų Rūdos savivaldybės meras Vytautas Kanevičius, kuris pristatė jau  mūsų aplankytus  projektus. Džiaugėsi savo bendruomenių darbu, savanoriais, kurie įdėjo daug pastangų, kad gimtų tokie puikūs visiems reikalingi rekreaciniai objektai.

      Ežerėlio sporto klubo direktorius Kęstutis Tatarūnas sakė, kad  bendravimas su Kazlų Rūda nėra atsitiktinis, kad jau eilę metų prieš Naujus metus šiaurietiško ėjimo mėgėjai miško takais eina į Kazlų Rūdą, bendraujama su Kazlų Rūdos jaunimo krepšinio komanda, kartu turnyruose rungtyniauja tinklininkai,  maloniai pakvietė Bebruliškės bendruomenę atsakomojo vizito į Ežerėlį.

       Apsikeitę atminimo dovanėlėmis aktyvaus laisvalaikio mėgėjai, susitarė susitikti Ežerėlio trasoje, kurią yra minčių sutvarkyti ir padaryti sveikatingumo ir pažinimo taku.

  Sporto klubo „Ežerietis“ narė Jolanta Marija Malinauskaitė

Prie starto

Laukiame alytiškių

Atvykome į Bebruliškes

Po žuvienės

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.