Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-11-05  

Draugystės vakaras Ežerėlyje

Paskutinį spalio šeštadienį Ežerėlį aplankė pilnas autobusas svečių – Biržų rajono Geidžiūnų kaimo bendruomenė bei Trakų rajono Valų kaimo bendruomenės „Neris“ nariai.

 

Juos pasitiko Ežerėlio Savisaugos grupės nariai, kurie patikrino atvykėlių „vizas“ ir „leidimus įvažiuoti į šį miestą“. „Pakrikštijus“ biržiškius, jiems buvo pasiūlyta susipažinti su Ežerėlio miesto ir apylinkių istorinėmis vertybėmis bei lankytinais objektais. Ekskursiją vedė istorikė, mokytoja Marija Gavėnienė.

 

Kultūros centre suaugusiųjų mėgėjų teatras „Dialogas“ susirinkusiesiems parodė K. Sajos komediją „Pasimatymas sodo namely“ (rež. Ž. Girdauskaitė). Kolektyvo artistai – daugiausiai bendruomenės centro nariai, todėl žiūrovai buvo sužavėti jų artistiškumu, energija bei doze geros nuotaikos.

 

Bendruomenės centro salėje buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Ežerėlio bendruomenės (pirmininkas Artūras Kuzmickas) bei Biržų rajono Geidžiūnų kaimo bendruomenės (pirmininkas Albertas Petraitis). Svečiai iš Biržų krašto į Ežerėlį atkeliavo pagal vietos bendruomenės vykdomo projekto prioritetus. Ir atvyko ne tuščiomis: visus susirinkusiuosius vaišino gardžia žirnių koše bei tradiciniu alumi. Mūsiškiai taip pat svetingai sutiko svečius. Visiems persikėlus į bendruomenės centrą ten jau laukė garuojanti šiupininė sriuba ir karšta arbata. O kad ant stalo netrūktų ir saldumynų, Trakų rajono Valų kaimo bendruomenė „Neris“ vaišino visus gardžiu tortu.

 

Mezgantis naujoms draugystėms, ežerėliečių akiračio laukas sparčiai plečiasi. Bendradarbiavimo sutartys su naujais bendruomenių centrais visoje Lietuvoje atveria naujas galimybes ne tik garsinti Ežerėlį ir Kauno rajoną, bet vykstant tokiam bendradarbiavimui gimsta vis naujų, įdomių ir labai produktyvių idėjų bei galimybių.

 

 

Ežerėlio BC informacija 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.