Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-10-17  

Saugi kelionė po Europą

Spalio pradžia Lietuvos bendruomenininkams ir LKBS atstovams buvo rudeniškai šilta. Šiomis dienomis jie su Tauragės VVG vyko į kelionę po Europą. Kelionės metu lankėsi įvairiose Europos šalyse, kur ne tik sėmėsi bendruomeniškumo patirties, naujų idėjų savo veiklai, bet ir mokėsi būti saugiais.

Kelionės metu buvo skaitoma paskaita apie saugumą kelyje. Ypač daug kalbama apie atšvaitų svarbą ir matomumą tamsiu paros metu. Keliaudami Liuksemburgo senamiesčiu, ar lipdami į Eifelio bokštą visi bendruomenininkai turėjo būti matomi – nešioti atšvitą, kurie buvo mūsų grupės skiriamieji ženklai.

Kaskart, kai eidavome pasigrožėti naktine Lenkija, Olandija,  Belgija ar Paryžiumi derėjomės, kokie esame matomi ir kaip tai svarbu ne dėl kitų, o dėl pačių. Stebėjome ir tai, kad užsienio keliuose labai mandagūs vairuotojai, dviratininkai ir kitas aptarnaujantis personalas.

Dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai už paramą vykdant saugaus eismo projektus. Tikimės, kad po šios kelionės nelaimingų atsitikimų bus mažiau ir mažiau, o bendruomenių lyderių pavyzdys – nešioti atšvaitus – užkrečiantis. 

Tauragės VVG pirmininkė Nijolė Tirevičienė

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.