Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-08-20  

,,Aš , tėtis ir mama,- esam saugi, sportiška šeima!''

Į Šniūraičiuose vykusią sporto šventę susirinko vaikai, jaunimas, tėveliai ir seneliai.Jaunimo klubas ,,Savi'' paruošė ir pravedė įvairiausias rungtis, kuriose dalyvavo visi sporto entuziastai.Buvo sudarytos šešios komandos, kurių sudėtyje buvo seneliai, tėveliai, vaikai ir anūkai.Komandoms: ,,Voveriai", ,,Vedęs ir turi vaikų", ,,Ereliai", ,,Šaunuoliai", ,,Svajonių " bei ,,Perkūno" teko dalyvauti krepšinio, tinklinio, virvės traukimo, smiginio ir estafečių varžybose.Kiekviena komanda prisistatė ir suskandavo savo sugalvotus šūkius.Nors kai kurie komandų nariai (seneliai, močiutės) nelabai žinojo tinklinio, krepšinio taisyklių, bet entuziastingai stojo į varžybas kartu su jaunimu bei vaikais.Virvę traukė ir mažyliai vos 5 metų ir 70 metų seneliai.Kiekvienas galėjo pasižymėti savo taiklumu smiginio ir kamuoliukų mėtymo į kibirus rungtyje, o vaikams labiausiai patiko krepšinio varymo su kliūtimis rungtis.Moterys ,,taliją lieknino “lanko sukimo varžybose. Prizinių vietų komandos -,,Šaunuoliai”-I v.,,,Ereliai”-II v.,,Voveriai”- III v.buvo apdovanotos asociacijos ,,Šniūraičių bendruomenė” įsteigtais prizais – taurėmis ir padėkomis. Kadangi asociacija ,, Šniūraičių bendruomenė” dalyvauja ,,Saugaus eismo bendruomenėse''projekte , tad visos komandos buvo apdovanotos kelių direkcijos dovanotomis saugaus eismo priemonėmis –lankstinukais, krepšiais, žibintuvėliais, atšvaitinėmis juostelėmis, liemenėmis.Po apdovanojimo kiekviena komanda turėjo pademonstruoti , kaip galima panaudoti priemones, kad būtum saugus ir matomas. Atskirose rungtyse pasižymėjo: Fiodoras Jančenkovas, Viktorija Krasauskaitė, Žilvinas Simelis, Vaidas Vaičiulis, Aušrinė Pučkoraitė, Jordanas Pučkorius, Arnas Ubartas, Kęstas Rimkus, Rima Urbelienė, Simonas Pučkorius, Gabrielė Urbelytė, Gitana Ilikienė ir kt. Jiems taip pat buvo padovanotos saugaus eismo priemonės.

Dauguma šventės dalyvių į šventę atvyko dviračiais. Jiems buvo įteiktos liemenės.Bendruomenės nariai pastebėjo , kad vasarą atostogaujantis pas senelius septynmetis Mantas Šimaitis dviračiu važinėja matomas ir saugus, nes visada dėvi liemenę.Jam šventės metu buvo suteikta ,, Saugiausio ir šauniausio dviratininko” nominacija ir įteiktas Kelių direkcijos dovana- dviratininko šalmas.

Asociacijos pirmininkė Danguolė Petrauskienė padėkojo klubui ,,Savi” už surengtas varžybas, ir artėjant naujiems mokslo metams palinkėjo būti saugiems ir dėvėti saugaus eismo priemones.

Šniūraičių bendruomenės pirmininkė Danguolė Petrauskienė

  

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.