Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-09-30  

Kai labai nori – norai pildosi

Lietuvos futbolo federacija įgyvendina futbolo vystymo programą „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“. Programos metu iš viso bus dovanojama 10 standartinių matmenų aikščių, 100 aikštelių, 1000 futbolo vartų ir 10 000 įvairaus dydžio futbolo kamuolių. Projekto tikslas - kad į sportą įsitrauktų 100 000 vaikų, iš kurių treneriai galėtų rinktis ieškodami būsimų futbolo žvaigždžių. Antrajame etape buvo patvirtintos 148 paraiškos: paskirtos 29 aikštelės, 86 vartai bei 830 kamuolių. Džiugu, kad paraišką pildė ir futbolo vartų komplektą laimėjo ir Raseinių rajono kaimų bendruomenė „Butkiškės“. Vartai jau stovi Butkiškės futbolo aikštėje, o bendruomenės vaikams ir jaunimui dar smagiau žaisti futbolą. Šis Lietuvos futbolo federacijos projektas tęsiasi ir toliau, kviečiame ir kitas rajono kaimo bendruomenes, įstaigas teikti paraiškas, dalyvauti šiame konkurse. Išsami informacija yra puslapyje http://ronaldo.lt/.

Šią vasarą Gamintojų ir Importuotojų Asociacija, VŠĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“ ir UAB „Atliekų tvarkymo centras“ organizavo aplinkos apsaugos projektą „Mes rūšiuojam. Vasara“. Projekto metu buvo renkamos buityje naudojamos elektros ir elektroninės įrangos atliekos. Mūsų rajono Pašešuvio kaimo bendruomenė, siekdama išsaugoti švarią, tvarkingą savo gyvenamąją aplinką, aktyviai į projektą įtraukė beveik visus bendruomenės narius. Gyventojams, kurie neturėjo galimybių savarankiškai atvežti nebenaudojamą įvairią buitinę techniką, maloniai sutiko padėti Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis ir Pašešuvio seniūnaitijos seniūnaitis Saulius Luša. Bendruomenė surinko net 3128 kg atliekų, surinkti kilogramai buvo įvertinti 227,20 taškais, prilyginamais 227,20 eurų. Už juos bendruomenė galės įsigyti prekių Mediashop e-parduotuvėje. Šiame konkurse pašešuviškiai dar laimėjo 2 vietą ir vieną iš papildomų prizų - 500 eurų vertės čekį. Ir šis projektas tęsiamas toliau, daugiau informacijos yra http://www.mesrusiuojam.lt/vasaros-projektas/.

Sveikiname Butkiškės (pirmininkas Linas Bielskis) ir Pašešuvio (projekto vadovė Lina Andrulienė) kaimo bendruomenes, kurios sėkmingai sudalyvavo konkursuose ir dar kartą įrodė, kad jei esi aktyvus, turi gerų norų, įdedi daug pastangų – beveik visada sulauki teigiamo rezultato. Tikimės, kad ir kiti paseks šiais gražiais pavyzdžiais.

 

Loreta Sirvidienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.