Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-11-17  

Eismo saugumas bendruomenėse 2011

Ramygalos miesto – Garuckų kaimo bendruomenė dalyvauja LR Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2011“. Šiam tikslui skirta bendruomenės  priemonė ,,Gyventi gera“. Lapkričio 14 d. Ramygalos gimnazijoje vyko 1- 4 klasių futbolo turnyras, kuriame sportavo 130 vaikų, iš kurių daugiau kaip  70 socialiai remtini. 

Kodėl futbolas? Todėl, kad šis žaidimas sprendžia vaikų ir jaunimo užimtumo problemas, padeda kryptingai juos užimti ne tik mokymosi, bet ir atostogų metu. Suteikia galimybę kartu su draugais ir suaugusiais praleisti laisvalaikį, kūrybiškai atskleisti savo gebėjimus, ugdyti atsakomybės jausmą. Stiprina sveikatą, lavina ir tobulina žaidėjo gebėjimus, fizines ir psichines galias, ugdo asmenybės savybes, skatina žaidėjų tarpusavio bendravimą.

Renginyje dalyvavęs Panevėžio rajono policijos komisariato Ramygalos policijos nuovados viršininkas Rimantas Stakauskas įspėjo, kad vis anksčiau temstant ir blogėjant matomumui turėtų atsargiau elgtis visi eismo dalyviai. Prastai apšviestose gatvėse, ypač kai nuo automobilių šviesų blizga šlapias asfaltas, pėstieji tampa beveik nematomi. Todėl pareigūnai ragina vairuotojus važiuoti lėčiau ir atsargiau, o pėsčiuosius – staiga neišeiti į gatvę net pėsčiųjų perėjose, nešiotis prisisegus atšvaitus. Svarbiausia, jog visa tai būtų atliekama su didele meile, entuziazmu ir su truputėliu fantazijos.

Jaunieji futbolininkai džiaugėsi vardinėmis padėkomis, lankstinukais, atšvaitinėmis juostelėmis bei leidiniais saugaus eismo tema. Svečias visus projekto dalyvius papuošė apyrankėmis su futbolo simbolika, taip pat – lipdukais su populiaraus žaidimo atributika. Renginio dalyviams linkėjom ryškaus atšvaito blykčiojimo, saugiai ir atsakingai saugoti vieni kitus kelyje.

Svarbiausia, jog visa tai būtų atliekama su didele meile, entuziazmu ir su truputėliu fantazijos, skatinant vaikus saugiai leisti laisvalaikį.

  

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.