Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2013-12-05  

Vietos bendruomenių savivaldos programos įgyvendinimas 2013 metais

Šiandien Vilniuje vyko konferencija-forumas „Vietos bendruomenių savivaldos programos įgyvendinimas 2013 metais“. Forumo atidaryme sveikinimo žodį sakiusi ministrė A.Pabedinskienė pasirašė Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos bendradarbiavimo sutartį. Ministrė pabrėžė, kad minėtos sutarties pasirašymas yra natūrali valdžios ir nevyriausybinių organizacijų bendradarbiavimo gerosios praktikos tąsa ir akivaizdus įrodymas, jog ministerija tikisi bendruomenių politiką plėtoti bendradarbiaujant ir su šalies bendruomenių organizacijas vienijančia sąjunga. A. Pabedinskienė džiaugėsi, kad programoje dalyvauja visos 60 šalies savivaldybių, kurios nuo darbo pradžios diskutavo ir svarstė programos įgyvendinimo tvarkas, inicijavo Vietos bendruomenių tarybų veiklą bei organizavo sprendimų įgyvendinimą.

Konferencijoje pasidalinta gerąja patirtimi įgyvendinant Vietos bendruomenių savivaldos 2013 metų programą, pristatyti vykdytos anketinės apklausos apie praktinį programos įgyvendinimą savivaldybėse rezultatai, aptartos kilusios problemos bei planuojamos programos tobulinimo kryptys. Vietos bendruomenių savivaldos programos tikslas – skatinti gyventojų bendruomeniškumą, aktyvų ir produktyvų tarpusavio bendradarbiavimą ieškant atsakymų į visiems rūpimus klausimus, patenkinti vietos bendruomenių viešuosius poreikius socialinėje, kultūrinėje, švietėjiškoje ir kitose srityse.

Renginyje dalyvavo miestų ir rajonų savivaldybių atstovai, seniūnai, vietos bendruomenės tarybų pirmininkai ir atstovai, Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos nariai, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Lietuvos savivaldybių asociacijos ir Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos atstovai, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos darbuotojai. Konferenciją organizavo SADM kartu su Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjunga. Mūsų KBCA tarybos pirmininkas taip pat perskaitė pranešimą apie programos vykdymą Kaune.

Informacija www.kbca.lt

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.