Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-11-05  

Saugūs išvykoje

Radviliškio VVG administracija su valdybos nariais ir kaimo bendruomenių lyderiais spalio 28-29 dienomis dalyvavo išvažiuojamojoje konferencijoje “Bendradarbiavimas ir įgūdžiai – gerų idėjų aruodas”. Lankėmės Šiaulių ir Kelmės rajonuose, kuriuose pasitiko ir lydėjo  Šiaulių rajono  ir Kelmės krašto partnerystės vietos veiklos grupių atstovai. Apžiūrėti Šiaulių raj.  Naisių, Meškuičių, Žarėnų, Šiupylių, Kužių, Lukšių, Bubių, Kurtuvėnų bendruomenių vykdyti projektai, susipažinta su Kelmės raj. Junkilų, Kražių, Žalpių, Tytuvėnų bendruomenių vykdomomis edukacinėmis programomis. Darbštumas, nuoširdumas, vaišingumas ir bendruomeniškumas ,- tai šių bendruomenių stiprybė ir didžiausias neišmatuojamas turtas.

                      Apie Užvenčio malūno istoriją ir dabartį, teikiamas paslaugas  maloniai papasakojo savininkas Alvydas Knyzelis , kuris aprodė ir Užvenčio muziejų. Kun. R. Žaromskis pravedė įsimintiną ekskursiją po Tytuvėnų bažnyčią ir vienuolyną.

                      Skėmių kaimo bendruomenė kelionės metu papasakojo kad dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisekimo ministerijos vykdomame projekte – konkurse  „Eismo saugumas bendruomenėse“ , priminė kad sutemus būtina nešioti atšvaitus ir padovanojo po atšvaitą kad būtų saugūs ne tik šioje išvykoje, bet ir kasdien. Buvo priminta ant kurios rankos reikia nešioti atšvaitą ,  kuria kelio puse eiti kelkraščiu... kad būtume saugūs turime būti matomi...

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.