Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-11-10  

Saugaus eismo popietė Kazlų Rūdos pradinėje mokykloje

Jūrės kaimo bendruomenė jau trečius metus dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijosorganizuojamame projekte  „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“.

Antrasis šių metų saugaus eismorenginukasvyko spalio 20 dieną Kazlų Rūdos pradinėsmokykloje. Pirmokėlius,kurie kiekvieno pirmadienio popietę renkasi į Saugaus eismo būrelį, aplankėbendruomenės atstovės, turėjusios tiksląpapasakoti vaikams apie saugaus elgesio kelyje taisykles ir paskatinti jų laikytis.Ypatingas dėmesys buvo skirtas pėsčiųjų ir dviratininkų teisėms ir pareigoms prisiminti. Viešnios mokiniams priminė tai, ką privalo žinoti kiekvienas -kaip taisyklingai pereiti gatvę,ką privalo žinoti ir turėti su savimi dviratininkai,kaip elgtis tamsiu paros metu,kur ir kaip užsidėti atšvaitą.Kad mokinukai geriau įsisavintų tai, ką išgirdo, jiems buvo pravesta viktorina, po to visi kartu sprendė užduotis,susijusias su saugiu eismu kelyje.Popietės pabaigoje vaikams buvo išdalinti atšvaitai, kuprinės, atšvaitai-žaisliukai, informaciniai bukletėliai. Tai labai nudžiuginojuos. Laikas vaikučiams neprailgo,o įgytos žinios tikrai pravers ir ateityje.

Jūrės kaimo bendruomenės taryba dėkingamokytojai Jūratei ir mokiniamsuž šiltą bendruomenės atstovių priėmimą, už smagiai ir naudingai praleistą popietę.

Informacija apie artėjančiąpopietę buvo viešinama Jūrės kaimo bendruomenės, Kazlų Rūdos pradinės mokyklos  skelbimų lentose, www.facebook.com Jūrės kaimo bendruomenės grupėje. Informacija apie vykusį renginį ir nuotraukos patalpintos VVG Sūduvos internetiniame puslapyje http://www.suduvosvvg.lt/lt/naujiena/3966/saugaus-eismo-popiete-kazlu-rudos-pradineje-mokykloje, Kazlų Rūdos laikraščio internetiniame variante http://www.kazluruda.info/2014/11/05/saugaus-eismo-popiete-kazlu-rudos-pradineje-mokykloje/,  taip pat  https://www.facebook.com/groups/134702936669410/.

 

 Bendruomenės tarybos narė Ingrida Bagdzevičienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.