Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-06-02  

Renginys “Vandeny ir kely, ryškūs būkime visi”

Gegužės 28-29 dienomis Kauno draugiškų šeimų bendruomenė “Jaunystė” suorganizavo renginį – “Vandeny ir kely, ryškūs būkime visi”. Renginys vyko Zarasų rajone, prie Pakščio ežero. Pagrindinė renginio idėja – būti matomam tamsoje.

Tik atvykę į kaimo turizmo sodybą, visi renginio dalyviai pasipuošė šviesą atspindinčiomis liemenėmis. Čia pat vyko žvejybos, plaukimo ir sporto varžybos.

Visi, kas norėjo dalyvauti plaukimo varžybose, privalėjo vilkėti ryškiaspalvę liemenę. Kas norėjo sportinių prizų, taip pat turėjo būti ryškus ir matomas. Ši taisyklė galiojo ir žvejams, ir mamų klubo dalyvėms.

Dvi paras maži ir dideli galėjo stebėti ir įsitikinti, kaip svarbu būti matomam. Didžiausią įspūdį padarė naktinis žygis. Visų rankose buvo žibintuvėliai, kurie mums rodė atšvaitais pažymėtą kelią. Buvo tamsu, bet einant su šviesą atspindinčia liemene paklysti – neįmanoma.

Moterys darė rankdarbius, kurie buvo susiję su ryškiaspalvėmis, šviesą atspindinčiomis detalėmis.

Renginio finale buvo įteikti diplomai, skaitomos išvykos metu sukurtos eilės ir išdalintos ryškiaspalvės dovanos, kurias skyrė Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos.

Renginio pabaigoje vyko diskusija – “atšvaito nauda”. Čia buvo kalbama apie dviratininkų, pėsčiųjų,  motorolerininkų ir automobilių vairuotojų saugą. Ypač atkreiptas dėmesys į saugos diržų, ryškiaspalvių liemenių ir atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, esant rūkui, palijus ar esant slidžiai kelio dangai.

 Bendruomenės “Jaunystė” organizacinis komitetas.

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.