Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-09-18  

Plateliuose - saugu

Rugsėjo 1 d. Plateliuose vyko šventė ,, Platelių miestelio savivaldos 220-ioms metinėms paminėti.

                      Šventė prasidėjo nuo 12 val. kai prie  Žemaitijos pieno parduotuvės sukviesti vaikai piešė ant asfalto.  Net 36 jaunieji dailininkai įamžino savo meną ant asfalto. Už pastangas ir norus visi vaikai apdovanoti saldžiais prizais. 

                      Gyvename miestelyje, kur didelį dėmesį stengiamės skirti žmonių saugumui kelyje, sveikai gyvensenai. Vėliau visus pakvietėme į gimnazijos stadioną, kur supažindinome su šiaurietišku ėjimu.

                       Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos jau trečius metus iš eilės organizuoja konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“, tad plateliškiai jau antrus metus jame dalyvauja. O moterys propaguodamos sveiką gyvenseną  kartu įsiliejo į ,,Saugumo bendruomenėse 2012" projektą. Šventės metu dalyviams buvo išdalinta nemažai lankstinukų su priminimu kaip elgtis kelyje. O šventės metu apdovanoti ,,Mandagiausias ir kultūringiausias Platelių seniūnijos vairuotojas". Jais tapo Alvydas Bumblauskas ir Vitalija Verkienė, kuriems atiteko organizatorių dovanos ir pagyrimai.

                     Oras nelabai leido aktyviai įsijungti į sportines varžybas, tačiau jų vedėjas Platelių bendruomenės tarybos narys Donatas Abrutis aktyviai visus ragino čiuožti slidėmis, mėtyti baudas, vaikščioti stypinėmis ir ,,Varyti paršelius namo". Smagiausia buvo jaunimui, kuris tikrai negailėjo savo jėgų ir norėjo būti geriausiais.

                      Susirinkusius  šventės dalyvius sveikino Seimo nariai, rajono savivaldybės atstovai, Platelių parapijos klebonas.

                      Seniūnė Danutė Rapolavičienė apdovanojo gražiausios sodybos šeimininkę Dangirutę Jurkuvienę, palinkėjo visiems ir toliau taip atsakingai gražinti savo gyvenamą vietą.

                      Šventėje netrūko muzikos ir dainų, šokių ir skambių posmų, o vakare dangų nuspalvino fejerverkai, kuriuos suorganizuoti padėjo Seimo narys Jurgis Razma.

                      Šventę vainikavo diskoteka į kurią susirinko jaunimas  iš viso rajono. Lietus nustojo, gal todėl, kad žmonės nepabijojo tokio oro ir atėjo kartu palydėti vasaros ir pasisveikinti su rudeniu.

 Platelių bendruomenės informacija


 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.