Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2011-12-08  

Po rudens darbų Aukštelkėje

Lapkričio 19 dieną Aukštelkės kaimo bendruomenė rinkosi į renginį ,,Po rudens darbų“, kuris vyko Aukštelkės mokykloje. Tai buvo ketvirtasis, paskutinis saugaus eimo renginys. Į šventę buvo pakviesti ir dalyvavo Naujosios Akmenės bendruomenė ,,Beržynėlis“. Salėje buvo eksponuojama mokinių dailės darbelių parodėlė saugaus eismo tema.
Šventė prasidėjo koncertu. Dainavo Aukštelkės moterų ansamblis ir grojo Naujosios Akmenės bendruomenės liaudiška kapela ,,Beržynėlis“. Kalbėjo seimo narė Rima Baškienė. Ji pasidžiaugė, kad bendruomenėse vyksta tokie šaunūs saugaus eismo renginiai ir kad, grįžusi į Vilnių, būtinai apie tai papasakos kolegoms... Rima Baškienė gavo dovanų krepšelį – rankinę. Padėkos ir dovanos buvo įteiktos kelių džentelmenams.
Po to vyko viktorina tarp Naujosios Akmenės ir Aukštelkės bendruomenės komandų. Komisiją sudarė seimo narė Rima Baškienė, Šiaulių apskrities VPK Šiaulių rajono PK Prevencijos poskyrio viršininkė Vita Mickūnė ir Prevencijos poskyrio vyriausiasis patrulis Artūras Narutis. Komisija gavo komandų kelionės lapus ir turėjo įvertinti kelio etapus. Komandoms reikėjo prisistatyti, atpažinti kelio ženklus, atlikti meninį darbą. Buvo ir kapitonų varžytuvės ...
Kol komisija skaičiavo balus, vyko viktorina žiūrovams: reikėjo pasakyti tikslius atsakymus į klausimus apie kelio ženklus. Komisija komandų pasirodymą įvertino vienoda balų suma - nugalėjo draugystė. Prevencijos poskyrio viršininkė pasidžiaugė, kad bendruomenėje propaguojamas saugus eismas. Aktyvi bendruomenės veikla gali daug prisidėti, gerinant saugų eismą, prisimenant kelių eismo taisykles.
Renginio dalyviai džiaugėsi iš Lietuvos Automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos gautomis dovanomis: krepšeliais – rankinėmis, liemenėmis, lankstinukais ,,Saugokime vieni kitus kelyje“, eismo dalyvio atmintinėmis, atšvaitais – žaisliukais. Mokyklos pavaduotojui buvo perduotos dovanėlės, skirtos moksleiviams. Dalyviai pildė anketas ir pasirašė dalyvių sąraše. Mes tikimės, kad ir sekančiais metais bus vykdomas šis projektas ir galėsime dalyvauti šiame konkurse.

Bendruomenės pirmininkė Violeta Budreckienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.