Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-02-17  

Atskubėjo į Šukionis Laisvės pavasaris

Vasario 14 dieną dauguma šukioniečių ir aplinkinių kaimų gyventojų rinkosi į Šukionių bendruomenės namus Valstybės dienos gimtadienio paminėti. Renginys prasidėjo Lietuvos himnu. Sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkė Nijolė Šatienė.

Šukionių bendruomenė – pilietiška, labai branginanti Laisvę, kurios trokšta kiekvienas laisvos Lietuvos pilietis. Rinkimų dieną atiduoti savo balsą ateina 70 – 78 % gyventojų, turinčių teisę balsuoti. Tai geriausias balsavimo rodiklis Biržų rajone jau daugelis metų. Tuo labai džiaugiamės ir didžiuojamės.

Į šventę buvo pakviesti ir savo atvykimu pradžiugino susirinkusius Šukionių bendruomenės Garbės narys, Biržų rajono savivaldybės tarybos narys, verslininkas Viktoras Rinkevičius, Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas, savivaldybės tarybos narys, UAB‘‘Šalva“ generalinis direktorius  Audrys Šimas. Svečiai gėlių žiedais apdovanojo Valentino dienos proga šventės dalyves ir iš Kupiškio atvykusias dainininkes ir muzikantes. Šventėje koncertavo, dviejų dešimčių saviveiklininkų, Kupiškio kultūros centro kapela „Serenada“, vadovaujama Broniaus Petronio. Dvi valandas žiūrovai klausėsi skambių dainų, kapelos melodijų, dūdų orkestro pasirodymo. Džiaugiamės, kad šukionietis Antanas Meškonis muzikuoja šioje kapeloje. Mes mokame džiaugtis kiekviena švente, kuri pradžiugina ne tik čia gyvenančius, bet ir atvykusius svečius. Bendruomenei labai svarbu, kad į tokius renginius renkasi šeimomis ir jaunimas. 

Šukionių bendruomenės pirmininkė Nijolė Šatienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.