Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2016-02-18  

Bendruomenės rinkosi į neeilinį visuotinį susirinkimą

Po skaudžios netekties Biržų rajono kaimų bendruomenės vasario 15 d. rinkosi į neeilinį visuotinį susirinkimą, kuris vyko Rinkuškių bendruomenės namuose. Susirinkimas buvo šaukiamas skubos tvarka, todėl, kad bendruomenių laukia nauji darbai, projektai, atstovavimas Lietuvos bendruomenių Sąjungos renginiuose, akcijose, kur, kaip buvo įprasta, reikalingas koordinatorius. Iš 44 rajono bendruomenių, susirinkime dalyvavo 37 bendruomenių pirmininkai ar jų deleguoti atstovai. Svarbiausiu susirinkimo darbotvarkės klausimu, buvo bendruomenių sąjungos pirmininko rinkimai. Tai nelengvos visuomeninės pareigos, reikalaujančios daug darbo, laiko, patirties ir supratimo. Į šias visuomenines pareigas buvo siūlomi kandidatai: Vytautas Stankevičius, Jurgita Venskienė, Audrys Šimas, Irena Misevičienė. Po diskusijų bendruomenių sąjungos pirmininku išrinktas Kirdonių bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas. Balsavimo rezultatai buvo tokie - 29 už, 3 prieš, 4 susilaikė, 1 nebalsavo. Pirmininko pavaduotoja – Klausučių Ūlytėlės bendruomenės pirmininkė Jurgita Venskienė. 

Taip pat buvo svarstomi įstatų pakeitimo klausimai. Bendru visų sutarimu, nutarta pakeisti bendruomenių sąjungos valdymo struktūrą. Valdymo organą – tarybą, nutarta sudaryti iš 9 narių. Pakeitus įstatus, tarybą sudarys bendruomenių sąjungos pirmininkas, pavaduotojas ir 7 nariai – atstovai iš kiekvienos seniūnijos. Buvo aptarti ir kiti įstatų punktai – veiklų sąrašo išplėtimas, buveinės adreso keitimas ir kt.

Į vasario 26 d. Raseinių rajone Gėluvos bendruomenės namuose vyksiantį Lietuvos Kaimo Bendruomenių Sąjungos visuotinį narių susirinkimą deleguotas naujai išrinktas pirmininkas. a

Biržų rajono bendruomenių sąjungos informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.