Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-08-17  

Satkūnų kaimo bendruomenė šventė 10 metų gimtadienį

Bendruomenės veiklą ir įgyvendintus projektus šventėje pristatė bendruomenės pirmininkė Lina Masilionienė.

Per 10 bendruomenės gyvavimo metų Satkūnų bendruomenei vadovavo 3 bendruomenės pirmininkės. Bendruomenę subūrė Augutė Burokienė, porą metų vadovavo Alvyda Tamulėnaitė ir dabar Satkūnų bendruomene rūpinasi Lina Masilionienė.

Evangelikų reformatų kunigas Rimas Mikalauskas palaimino Satkūnų kaimo bendruomenę ir jos žmones.

Mero patarėja Danutė Martinkėnienė perdavė sveikinimus nuo mero ValdemaroValkiūno.

Mero pavaduotoja Irutė Varzienė sveikindama palinkėjo bendruomenei ir toliau sėkmingai gyvuoti.

Biržų rajono savivaldybės tarybos narys, Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas su žmona Lina įteikė duonos kepalą ir visus pasveikino nuo Kirdonių bendruomenės. Nuo bendruomenės krikštamotės, Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkės Nijolės Šatienės Audrys perskaitė Padėkos raštą Satkūnų bendruomenės nariams. Bendruomenės krikštatėvis Viktoras Rinkevičius ir fotomenininkas šukionietis Stanislovas Vadapolas finansavo ir surengė Satkūnų bendruomenės dešimties metų veiklos 36 nuotraukų foto parodą

Šventėje dalyvavo seimo nario Aleksadro Zeltinio padėjėja Bronislava Vasiliūnienė, kuri įteikė Padėkos raštą Satkūnų bendruomenei nuo Seimo nario.

Taip pat su sveikinimo žodžiais, gėlėmis ir dovanomis atvyko pasveikinti Papilio, Skrebiškių ir Kupreliškio bendruomenės.

Žiūrovus linksmino Papilio kultūros namų ansamblis „Sentimentai“, moterų kvartetas, Vigilijos ir Ingridos duetas, vaikų ansamblis ir solistė Gabija.

Šventėje buvo nepamiršta pasveikinti ir bendruomenės nariai - jubiliatai. Tai Modestas Budrius, Marius Gasparevičius, Eglė Varanauskaitė, Olegas Boičiuk, Rimantas Trečiokas, Vytautas Ajutis, Marytė Dovydėnienė, Ona Kvedaravičiūtė, Irena Kabutavičienė, Emilija Martinkėnienė ir A. Juodgudienė, bendruomenės slaugytoja jau 45 metus dirbanti O. Klovienė, Ingrida ir Audrius Zastarskiai sukūrus šeimą.

Dėkojame šventės rėmėjams: krikštatėviams V.Rinkevičiui ir N.Šatienei, Audriui Šimui, Daliai Klovaitei, G. Arnašiui, Irenai ir Gitei Gatavynoms, P.Gasparevičiui, Alvinai, Viliui ir Kęstučiui Mitrams, Sigučiui Mažuikai.

Renginio vedėjos Rasa Varanauskienė ir Eglė Varanauskaitė kvietė visus suaugusius ir vaikus dalyvauti įvairiuose žaidimuose.Vakare vyko diskoteka, vedama Aurimo Radavičiaus.

Dėkojame visiems, kas savo dalyvavimu pradžiūgino Satkūnų krašto žmones.

Satkūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Masilionienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.