Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2016-01-25  

Pasirašytos bendradarbiavimo sutartys

      Kupiškio rajono Noriūnų kaimo bendruomenėje tradicišku  renginiu tapusiu jau trejus metus rengiamas romansų dainų vakaras.

     Šį šeštadienį Kirdonių , Šukionių bendruomenės ir Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjunga buvome pakviesti į romansų  vakarą ,,Rožė ta...‘ ne tik atliekamų dainų pasiklausyti, bet ir su Noriūnų kaimo bendruomene ir Kupiškio rajono kaimo bendruomenių sąjunga bendradarbiavimo sutarčių pasirašyti. Dalyvaujant pusantro šimto renginio dalyvių ir svečių -  LR Seimo nariui Aleksandrui Zeltiniui ir mecenatui Ramūnui Karbauskiui iškilmingai bendradarbiavimo sutartis  pasirašė Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas ir  Šukionių bendruomenės pirmininkė Nijolė Šatienė su Noriūnų kaimo bendruomenę atstovaujančia bendruomenės pirmininke Daiva Bubuliene.

    Renginys Noriūnų bendruomenėje atvėrė vartus bendruomenių metams ir užtikrino bei papuošė bendradarbiavimą tarp dviejų kaimyninių rajonų bendruomenių.

     Kupiškio rajono  kaimo bendruomenių sąjunga, atstovaujama  pirmininkės Zitos Kaušakienės ir Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjunga, atstovaujama pirmininkės Nijolės Šatienės pasirašė ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį.

  Šalia kitų meno kolektyvų  skambančiais romansais renginio dalyvius nuo biržiečių džiugino ir sveikino Papilio kultūros namų moterų ansamblis ,,Sentimentai‘‘. Tai buvo dovana kupiškėnams tvirtai draugystei užtvirtinti.

 Nijolė Šatienė Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė

Pasirašo bendradarbiavimo sutartį Kupiškio ir Biržų rajonų kaimo bendruomenių sąjungų pirmininkės

Pasirašo Kirdonių ir Noriūnų bendruomenių pirmininkai

Pasirašoma bendradarbiavimo sutaris tarp Noriūnų ir Šukionių bendruomenių

Po benradarbiavimo sutarčių pasirašymo Noriūnų bendruomenėje

"Sentimentai'' moterų ansamblis.

Su ansamblio " Sentimentai" narėmis

Kirdonių kaimo bendruomenės pirmininkas Audrys Šimas su mecenatu Ramūnu Karbauskiu

Audrys Šimas sveikina ansamblius

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.