Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-08-23  

Atostogaukime saugiai

Pačiame vasaros įkaršyje krepšinio mokyklos „Perkūnas“ auklėtiniai lieja prakaitą pirmojoje šio sezono stovykloje. Jau tapo tradicija, jog rugpjūčio mėnesį jaunieji sportininkai savo baterijas "įkrauna" Dauguose. Puiki sportinė bazė leidžia krepšinio treneriams iš savo auklėtinių išspausti viską. Krepšinio salė, futbolo stadionas, maniežas bei nuostabaus grožio ežeras, leidžia kiekvieną dieną suplanuoti sportininkams taip, jog jie iš jos gautų viską - energijos, sportinių įgūdžių, turiningo laisvalaikio bei vandens pramogų.

Šįmet Daugų vasaros stovykloje „Perkūno“ auklėtiniai neapsiribojo vien tik tobulėjimu sportinėje srityje, tačiau ir patys buvo aktyvūs sprendžiant labai svarbią šių dienų aktualiją – saugumą keliuose. KM "Perkūnas", bendradarbiaudamas su Kelių eismo direkcija, rugpjūčio 6 dieną surengė dar vieną bendrą renginį. Jo metu jauniesiems sportininkams buvo primintos saugaus eismo tendencijos Lietuvoje. Be to, patys perkūniukai skaitė pranešimus, vedė mini seminarus apie saugią visuomenę Lietuvos keliuose, pademonstravo kūrybiškumą deklamuodami eilėraščius ar vaidindami nuotaikinguose mini spektakliuose.

Ryčio Anskaičio auklėtiniai pateikė svarbiausius pačių pasidarytus kelių ženklus bei apjungė juos eilėraščiu „Šviesoforas“. Trenerių Arūno Servos bei Astos Lūžaitės grupės kūrybingai suvokė saugaus eismo taisykles bei tai parodė vaidinimuose „Būk saugus“ bei „Moralas apie perėją“. Modesto Bižio auklėtiniai savo eilėraščiu ragino „Nežiopsoti kelyje“, o Roko Tumpos bei Aurimo Puodžiūno grupės padeklamavo eilėraščius pavadinimais „Dėmesio!” bei „Krepšinis vienija visus“. Vaidmenį „Būk atidus!“ pateikė ir Juozo Barkausko auklėtiniai.
„Saugaus eismo“ renginyje įžanginį žodį tarė Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovas Viktoras Kuznecovas: „Malonu bendradarbiauti su aktyvia krepšinio mokykla bei aktyviais jos sportininkais. Džiaugiamės, kad būtent prieš Europos krepšinio čempionatą Lietuvoje jaunimui organizuojami tokie renginiai. Ne pirmi metai bendradarbiaujame su krepšinio mokykla „Perkūnas“ ir džiugu, jog šis jaunimas aktyvus ne tik krepšinio aikštelėse, bet ir ugdant saugaus elgesio charakterį keliuose.“

Renginio bendraorganizatorius ir šventės vedėjas Petras Aleksonis pasveikino visus atvykusius į bendrą, jungtinę KM "Perkūno" bei "Saugaus eismo" šventę: "Šiandien KM "Perkūnas" gali pasidžiaugti, jog turi gerus partnerius, su kuriais rengia jau antrą bendrą šventę. Pirmąkart, kaip žinote, saugaus eismą temą krepšinio aspektu gvildenome prieš pat šventas Kalėdas. Šįkart jau vasarą, geru ir šiltu oru, bendrai nuveiksime dar vieną gerą darbą. Pramoginė, sportinė bei šviečiamoji šventė bus, manau, geras atsiminimas kiekvienam.“

Šventę stebėjo, pasirodymus vertino bei pats aktyviai į bendą šventę įsijungė gausus „perkūniečių“ tėvelių bei draugų būrys. Po renginio vyriausieji „Perkūno“ auklėtiniai futbolo aikštėje metė iššūkį savo tėvams. Nuotaikingoje dvikovoje pergalės išplėšti nepavyko nei vienai komandai. Pasibaigus pagrindiniam laikui rezultatas skelbė lygiasias – 3:3. Žaidėjai ruošėsi azartiškiausiai rungtynių daliai – baudinių serijai. Puikiai seriją pradėję tėveliai galėjo pajusti pergalės kvapą, tačiau susikaupę „Perkūniečiai“ išlygino rezultatą 8:8. Rungtynių arbitras ir šįkart buvo priverstas skelbti vaikų ir tėvelių draugystę.

Jaunųjų krepšininkų mamytės taip pat turėjo progą pasivaržyti prieš savo atžalas baudinių spyrimo rungtyje. Iš viso saudalyvavo net dvidešimt viena „mamos ir sūnaus“ pora. Mažiejį šįkart nenusileido sportiškiausioms mamytėms ir seriją laimėjo rezultatu 11:8.

Jungtinę šventę vainikavo gyva KM "Perkūno" bendruomenės širdis. Taip jaunieji sportininkai, jų tėveliai, šventės svečiai išreiškė solidarumą vienas kitam, pagarbą bei pasiekė tikslą - padaryti savo šventės nuotrauką kitokią iš kitų.

"Gražu žiūrėti kuomet mes visi šypsomės, esame šauniai nusiteikę ir jau ne pirmą kartą dalyvaujam prasmingame renginyje. Ši šventė tik parodo, jog vaikams bei jų tėveliams yra įdomu kartu sportuoti, siekti bendro tikslo. Gyva širdis simolizuoja mūsų siekį - padaryti tarpusavio ryšį kuo glaudesnį" - kalbėjo KM "Perkūno" direktorius Rimas Navickas

Kauno krepšinio mokykla” Perkūnas” informacija

    

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.