Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2012-11-19  

Saugaus eismo renginiui – “Būk matomas tamsoje ” pasibaigus

  

 

Spalio pabaigoje draugiškų šeimų bendruomenės patalpose vyko saugaus eismo renginys – “Būk  matomas tamsoje”. Šį kartą į renginį sukvietėme bendruomenės senjorus ir neįgaliųjų draugijos narius. Prieš tai buvo atliktas stebėjimas, kurio metu išaiškėjo, kad mūsų bendruomenės senjorai beveik nenešioja atšvaitų, teigdami, kad jie nevaikšto sutemus.

Tam, kad projekto rėmėjų Automobilių kelių direkcijos dovanotas saugaus eismo priemones senjorai nepadėtų į stalčių, renginio pirmojoje dalyje bendruomenės jaunimas pravedė paskaitą apie atšvaito blyksnio svarbą tamsoje.

Šešiolikmetis Darius demonstravo foto konkurso “Saugiausias bendruomenės narys” darbus. Senjorai išklausė patarimų apie tai, kaip reikia eiti kelkraščiu ir pereiti važiuojamąją kelio dalį ten, kur nėra šaligatvio.

Praktinio užsiėmimo metu senjorai darbavosi iš peties. Jie iš susineštų buitinių atliekų  ir ryškiaspalvės bei šviesą atspindinčios medžiagos ruošėsi Adventui. Gamino žaisliukus Kalėdų eglutei.

Šviesą atspindintys žaislai buvo pagaminti 2 valandų bėgyje. Senjorai pasijusto labai reikšmingi, nes šią eglutę jie pasiruošė padovanoti patiem mažiausiems bendruomeniečiams, nes sužinojo, kad pastarieji ruošia dovaną seneliams – vaidinimą – “Mano saugios Kalėdos pas senelį Kazimierą”.

Pabaigus gaminti kalėdinius žaisliukus, vyko žinių patikrinimas – varžytuvės – “Mano žinios apie saugų elgesį kelyje”. Senjorai susiskirstė į dvi komandas ir atsakinėjo į priešingos komandos dalyvių užduotus klausimus. Varžytuvės buvo labai įtemptos, mat pasirodo ne taip lengva atsakinėti į su saugiu eismu susijusius klausimus.

Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti saugaus eismo renginių rėmėjų Lietuvos automobilių kelių direkcijos dovanėlėmis.

Pilni įspūdžių ir naujų žinių senjorai lėtai skirstėsi iš bendruomenės namų. Tai buvo puikus renginys, - sakė senjorai, kurie pažadėjo nepraleisti nei vieno renginio, kurį organizuos bendruomenė. 

Draugiškų šeimų bendruomenės “Jaunystė” bendruomenės tarybos narė - Eglė Lukošiūtė - Masiukienė

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.