Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-10-25  

SENJORŲ POPIETĖ SKĖMIŲ KAIMO BENDRUOMENĖJE

Saulėtą ir šiltą  spalio 22 dieną į popietę skubėjo Skėmių ir aplinkinių  Skamaičių ir Skamaičiukų senjorai.  Kam sunkiau buvo ateiti, atvažiavo mašinomis, o kitus suvežėme mikroautobusu. Vyriausioji tą popietę 88-ių metų  Marijona Pulikaitienė, kurios rankdarbių paroda puošė renginį. Senjorai klausėsi sakmės apie meilę;  jiems koncertavo „Smetoniškos panelės“ , grojo Pociūnėlių kultūros namų kaimo kapela, dainavo moterų ansamblis „Svaja“. Įsidrasinę ir nugalėję jaudulį senjorai smagiai išdainavo beveik visas žinomiausias lietuvių liaudies dainas, dalyvavo žaidimuose, gavo įvairiausių patarimų, kaip išgyventi krizę ir kaip kiekvieną dieną padaryti laiminga ir stebuklinga. Buvo pasveikinti šių metų jubiliatai,- švenčiantiems buvo sugiedota „Ilgiausių metų“.

Senjorai supažindinti kad Skėmių kaimo bendruomenė dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, o atėjęs rudenėlis atnešė tamsius rytus ir tamsius vakarus, ir kad norint būt saugiems ir matomiems tamsiu paros metu būtina nešioti šviesą atspindinčius daiktus : atšvaistus, liemenes. Visiems renginio dalyviams  buvo užsegti atšvaistai, kad saugiai grįžtu namo, kad nešiotų ateityje tamsiu paros metu ir būtų matomi bei saugūs...

Mums šis projektas labai svarbus, nes Radviliškio raj. Skėmių gyvenvietė išsidėsčiosi prie pagrindinio kelio Radviliškis – Kėdainiai, todėl labai aktuali eismo saugumo problema, nes beveik kiekvienais metais , ypač tamsiu paros metu nukenčia pėstieji. Todėl labai esame dėkingi Lietuvos automobilių kelių direkcijai ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai kad sudarė galimybę žengti didelį žingsnį žmonių saugumui užtikrinti ir džiaugiamės kad šis  saugaus eismo renginių ciklas gali vykti ir  pas mus.

 Regina Dambrauskienė

Skėmių kaimo bendruomenė

Radviliškio raj.

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.