Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-04-29  

Saugios „Vaikų Velykėlės“ Sodeliuose

Sodelių kaimo bendruomenė dalyvauja Lietuvos Kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“  bei konkurse „Vaikų Velykėlės 2014“, kurį organizuoja „Naisių vasara“. 

Šiltas ir pavasariškai saulėtas balandžio 27 d. sekmadienis vaikučius ir tėvelius sukvietė dalyvauti jau tradicija tapusiame, „Naisių vasaros" konkurse „Vaikų Velykėlės 2014". Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas, ugdantis jaunąją kartą. Vaikučiai senovės lietuvių raštais margino įspūdingo dydžio 2 m aukščio ir 1 m pločio velykinį kiaušinį. Tokios vaikų Velykėlių šventės idėją pasiūlė „Naisių vasaros“ projektų mecenatas ir sumanytojas Ramūnas Karbauskis, kurio dėka kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas kompaktiniu disku – muzikiniu spektakliu „Pasaka apie obuolius ir kitus Obelių gyventojus“. Šį Didįjį Margutį nufotografavome ir nusiuntėme konkurso pagrindiniams organizatoriams. Ši nuotrauka bus patalpinta svetainėje www.naisiuvasara.ltKomisijos pripažinti trys gražiausi, išradingiausi ir originaliausi Didieji margučiai – laimės konkursą.  Prizas nugalėtojams – ekskursijos į Naisius.

   Vaikai ne tik piešė margučius, bet ir dalyvavo sportinėse rungtyse: : „Margučio futbolas“, „Margučio krepšinis“, „Nešu šaukšte kiaušinį“, "Margučių lietus", "Margučio siuntimas", „Margučių paieška“ bei margučių ridenime.

Bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienėrenginio dalyviams priminė priminė pagrindines pėsčiųjų, keleivių ir dviratininkų eismo taisykles. Dviratininkas iki 18 metų privalo dėvėti šalmą. Tamsiu paros metu dviratininkai ir pėstieji turi nešioti šviesą atspindinčią liemenę arba turi prie drabužių kitiems eismo dalyviams matomoje vietoje prisisegę šviesą atspindinčius elementus. Kelyje mes esame ne vieni, todėl savo saugumu turime rūpintis patys, o nuo to, kaip mes elgsimės kelyje priklauso svarbiausia ką mes turime -  tai gyvybė.  Pirmininkė vaikus apdovanojo saugaus eismo priemonėmis: žaisliukais atšvaitais, juostiniais atšvaitais, tai Panevėžio regiono kelių dovanos.

Atvelykis puiki šventė sueiti, pabūti kartu,o pokalbiai saugaus eismo tema padės Sodelių kaimo bendruomenės vaikams būti saugesniems ir geriau matomiems keliuose.

 

Sodelių kaimo bendruomenės pirmininkė Vaida Sarapienė

Nuotraukos Renatos Kazokaitienės

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.