Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2016-09-20  

Naktinis krepšinis Ežerėlyje - vietos bendruomenių metams

Naktinis krepšinio turnyras – tai vienas iš dalykų, dėl kurių Ežerėlis gali didžiuotis. Jau tarptautiniu tapęs turnyras ne tik garsina Ežerėlį, bet ir suteikia daugybę gerų emocijų bei, kas svarbiausia, suvienija bendruomenę ir skatina sveiką aktyvų laisvalaikį.

Paskutinį vasaros savaitgalį Ežerėlyje, Jauno miesto šventės metu, o Ežerėlio miestui šiemet sukako 60 metų, įvyko septintas tarptautinis  naktinio krepšinio turnyras „Ežerėlis - 2016“, skirtas vietos bendruomenių metams.

Po inirtingų kovų, naktinį dangų beskrodžiant įspūdingam fejerverkui išaiškėjo naktinio turnyro nugalėtojai. Nuoširdžiausi sveikinimai laimėtojams!

Vaikai

1 vieta „Kebabas“  Kaunas

2 vieta „Titanas“ Ežerėlis

3 vieta „Griaustinis“ Ežerėlis

Jaunimas iki 40 metų

Dalyvavo 13 komandu.  Is uzsienio Punsko Lenkija

1 vieta „Alytnamis“ Kaunas

2 vieta Punskas Lenkija

3 vieta „Dumblas“ Kaunas

Veteranai 40+

Dalyvavo 9 komandos. 2 iš Latvijos miesto Iecava.

1 Vieta „Sava Chebra“ Rokai

2 vieta Neveronys

3 vieta Kačerginė.

Žinia, ežerėliečiams visada svarbiausios „Ežeriečio“ komandos. Negali nesusijaudinęs žiūrėti, kaip jie kaltina save po pralaimėtų rungtynių, kaip džiaugiasi bei dėkoja fanams už palaikymą žaidimo metu. Bet ir krepšininkai, ir mes, sirgaliai, puikiai žinome, kad „nenuleidžiam galvos, net jeigu mums nesiseka devynis kartus iš eilės“...

Didžiausi naktinio krepšinio turnyro rėmėjai Kauno rajono savivaldybės administracija, CALEFFI International N.V. Olandija, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir apie 30 savanorių padėjo sukurti sporto šventę bendruomenėje. Nuoširdus ačiū visiems rėmėjams ir iki kitų metų naktinio krepšinio turnyro!

  Jolanta M. Malinauskaitė

PSK „Ežerietis“ narė

Šventės atidarymas

Ežerėlis

Fejerverkai

Naktinės varžybos

Finalas

Nugalėtojai

Šokėjos

Vadovai

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.