Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-09-10  

Naktinis krepšinio turnyras Ežerėlyje

Jau penktajį kartą, rugsėjo šeštosios vakarą, krepšinio mėgėjai rinkosi į tarptautinį naktinį 3X3 krepšinio turnyrą Ežerėlyje. Šiltas rudens vakaras, pakili nuotaika, sportinis azartas ir bendruomenės sutelktumas šį turnyrą pavertė laukiama švente ne tik ežerėliečių bet ir viso krašto krepšinio aistruolių tarpe. 

            Varžybose dalyvavo 17 komandų: iš Punsko (Lenkija), Vievio, Kazlų Rūdos, Ažytėnų (Kėdainių rajonas), Neveronių, Zapyškio, Garliavos, Ežerėlio. Krepšininkai varžėsi dviejose amžiaus grupėse. Iki 40 m. amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo Neveronių komanda, grupėje virš 40 m. pirmi buvo garliaviečiai. Varžyboms teisėjavo Kauno krepšinio mėgėjų lygos teisėjai, vyriausiasis turnyro teisėjas ežerėlietis, Kauno rajono sporto mokyklos direktorius Artūras Pūras.
Rungtynėse netrūko gražių momentų. Komandų sirgaliai ir palaikymo grupės aistringai sirgo už savas komandas. Turnyrą papuošė Kauno rajono sporto mokyklos aerobikos grupės merginos, vadovė Eglė Rutkauskienė.

            Daugiametis turnyro globėjas Kauno rajono meras Valerijus Makūnas sveikindamas turnyro dalyvius ir ežerėliečius suorganizavusius V-ąjį turnyrą sakė, kad su kiekvienais metais vis daugiau ir daugiau atsiranda  krepšinio  mėgėjų, kad sportas rajone skinasi kelią į tikrąsias sporto aukštumas, kad aktyviai puoselėjamos tradicijos duoda rezultatus, ežerėlietė Erika Liutkutė sėkmingai žaidžia Lietuvos moterų krepšinio lygoje, kačerginietis Adas Juškevičius šiandien Lietuvos spalvas gina pasaulio čempionate ir daug kitų pavyzdžių.  LR Seimo narys Antanas Necteckis džiaugėsi, kad tokie renginiai sutelkia bendruomenę, kad atsiranda erdvė bendradarbiavimui tarp įvairių organizacijų. Visus dalyvius pasveikino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus  pavaduotojas Kęstutis Povilaitis. Pats būdamas aistringas krepšinio mėgėjas jis linkėjo gero žaidimo, žiūrovams gero laiko ir žinoma apdovanojo krepšininkus. Renginio organizatoriams Ežerėlio sporto klubui Kauno rajono meras padovanojo naujus kamuolius. A. Nesteckio specialus prizas atiteko komandai užėmusiai paskutinę vietą. Labai jau patrauklios buvo kepurėlės su žibintais, tai Ežerėlio veteranai, gal kiek nuvargę nuo organizacinių darbų ir ... užėmė paskutinę vietą.

              Renginio metu žiūrovams ir dalyviams koncertavo VDU muzikos akademijos profesorės Sabinos Martinaitytės dainavimo klasės studentai Arnoldas Stonys, Osvaldas Petraška ir Gabrielė Kuzmickaitė, akomponiatorė Kotryna Kaklauskaitė bei  Ežerėlio muzikos  grupė „EXBG“, vadovas Egidijus Turevičius.  Renginio vedėja Miglė Urlikaitė pravedė mažiesiems ežerėliečiams mažojo krepšiniuo turnyrą žaidimus ir atrakcijonus, kur dauguma jaunųjų krepšinio mėgėjų gavo atminimo dovanėles ir prizus. Ežerėlio sporto klubas „Ežerietis“ visus vaišino šiupinine sriuba. Renginio pabaigoje Vievio sporto klubas padovanojo įstabų fejerverką.            

               Pasirengimas šiam turnyrui, kasmet iš Ežerėlio bendruomenės pareikalauja nemažai jėgų ir sutelktumo, bet kai matai spindinčius iš laimės veidus, laimingus krepšinio aistruolius, žinai kad neveltui skyrei savo asmeninį laiką, tai kompensuoja ir motyvuoja kitais metais vėl imtis gražios sporto šventės organizavimo. Ežerėlio sporto klubas ir visi šventės dalyviai yra dėkingi turnyro rėmėjams: Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacijai, UAB „Klasmann-Deilmann Ežerėlis“, UAB „Rolasas“, UAB Valinera“ ir G. Muzikevičiaus firmai padėjusiems šį turnyrą padaryti neeiliniu reginiu. 

Ežerėlio kultūros centro režisierė Jolanta Marija Malinauskaitė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.