Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2014-12-06  

Apie „LEADER“ projektą Gaižiūnų kaimo bendruomenėje

Gaižiūnų kaimo bendruomenė 2014 metais įgyvendino projektą „Gaižiūnų kaimo bendruomenės namų remontas ir sporto aikštelės įrengimas“  Nr. LEADER-12-BIRŽAI-02-002, kuris buvo pateiktas pagal „Biržų rajono savivaldybės kaimo vietovių vietos plėtros strategija iki 2013 m“ I prioriteto „Teritorinė sanglauda – patrauklios ir patogios gyventi bei dirbti aplinkos kūrimas“ priemonę „Kaimo atnaujinimas ir plėtra“.Projekto eigoje buvo suremontuotas bendruomenei priklausantis pastatas, įrengtos krepšinio ir lauko teniso žaidimų aikštelės. Įsigytas projektorius su ekranu.

                 Suremontuotose patalpose numatyta rengti tarybos posėdžius, susirinkimus,  konferencijas ir kitus kultūrinius renginius,  susitikimus ir mokymus.

                 Sporto aikštelėje bus vykdomi sportiniai renginiai, jaunimas ir bendruomenės nariai galės turiningai leisti laisvalaikį.Taip sudaryta aktyvaus poilsio galimybė bendruomenės nariams ir svečiams. Projekto rezultatais gali naudotis ir kiti asmenys bei organizacijos, suderinę naudojimosi pubūdį su bendruomenės taryba, pasirašant atitinkamus dokumentus

                 Įgyvendintas projektas, finansuotas Biržų VVG, pradžiugino gaižiūniečius ir aplinkinių kaimų gyventojus.

Adolfas Jasinevičius      

 Gaižiūnų kaimo bendruomenės pirmininkas

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.