Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-07-20  

Vasaros sporto šventė Vabalninko bendruomenėje

Liepos 11 dieną nuo ryto šurmuliavo Audronės ir Adolfo Rinkūnų sodyba. Vyko pasiruošimas bendruomenės organizuojamai sporto šventei. Buvo statomos pavėsinės, vežamas reikalingas sporto inventorius atskiroms rungtims. Gamta orą žadėjo permainingą, todėl mes ruošėmės visoms situacijoms... Į šventę buvo kviečiami ne tik bendruomenės nariai, bet ir jų šeimų draugai, kaimynai, visi visi, kuriems nesvetimas sportas, judesys.

Vidurdienį sodyboje pasirodė pirmieji dalyviai. Renginio vedėja Dalia Baltrušaitienė kvietė visus registruotis. Visiems atvykusiems buvo įteikta legenda-aprašymas. Šios užduoties atlikimas leido geriau susipažinti su šventės aplinka. Atlikę šią užduotį, dalyviai galėjo rinktis sporto rungtis, kuriose norėjo išbandyti savo jėgas: smiginio, meškeriojimo, rankų lenkimo, žiedų mėtimo, šaudymo, virvės traukimo , estafetėse ir kt. Visko buvo: geros nuotaikos, puikių rezultatų, trumpų lietaus pertraukų, kurios leido atsikvėpti tarp rungčių, kartu paragauti bendruomenės šeimininkių skanios sriubos ir Senelių Danutės ir Petro Aukštikalnių firminės košės, sodybos šeimininkų Audronės ir Adolfo Rinkūnų šašlykų. Pertraukėlių metu dalyviams buvo duota užduotis sugalvoti pavadinimą šeimininkų sodybos tilteliui, jungiančiam tvenkinį, kuriame žydėjo daugybė nuostabių, įvairiaspalvių lelijų.

Šventės dalyvių registracijos žiniaraštis parodė tokią statistiką: registruotų dalyvių skaičius – 99. Vyriausiam dalyviui 88 metai, jauniausiam – 2 metai. Daugiausiai dalyvių per 30 metų. Garbingiausias šventės svečias – klebonas Povilas Miškinis.

Šventė tikrai neprailgo. Rezultatai atskirose sporto rungtyse buvo susumuoti tik vakarop. Nugalėtojams ir prizininkams įteikti bendruomenės tarybos pirmininkės Dalios Strautinienės padėkos raštai, rėmėjų dovanos. Dėkojame šventės finansiniams rėmėjams Benui Šipeliui, Justui Kudukiui, Rimui Skvireckui, Feliksui Šarauskui. Padėkos kepurės įteiktos daugiausiai prie šventės organizavimo ir pasiruošimo prisidėjusiems Evaldui Levanui, Genei ir Vitui Šipeliams, Vitai Mačinskaitei, Ligitai Levanaitei, Deimantei Steponėnaitei, Danutei ir Petrui Aukštikalniams už visada skanią košę, sodybos šeimininkams Audronei ir Adolfui Rinkūnams už nuostabią aplinką šventei, renginio vedėjai Daliai Baltrušaitienei, įgarsintojui Rimui Baltrušaičiui už šventės vedimą.

Šventė pavyko… Gal todėl, kad joje buvo tie, kuriems nesvetimas judesys, sportas… Tie, kuriems norėjosi būti kartu, pabendrauti, pailsėti nuo kasdieninių darbų.

Vabalninko bendruomenės tarybos pirmininkė Dalia Strautinienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.