Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-06-05  

Žinių ir informacijos niekada nebus per daug

Saugaus  eismo ir gyvenamosios aplinkos  saugumu rūpinasi įvairios institucijos, išleista begalės įstatymų ir įvairių teisės aktų  tačiau  ar dažnai susimąstome apie tai kas iš tiesų vyksta . Statistika negailestinga o dar skaudesnės pasekmės.  Kasmet šalies keliuose žūva  šimtai žmonių. Kiekviena gyvybė –neįkainojamas turtas, nes mūsų šalyje miršta daugiau žmonių nei gimsta. Todėl gyventojų, savo gyventosios aplinkos žmonių švietimas ir informavimas  labai aktualus. Kaimų ir miestelių bendruomenėse yra galimybių  kaskart priminti  gyventojams apie saugaus eismo laikymąsi ir eismo požiūriu saugios bendruomenės gyvenamosios aplinkos kūrimą. Kiekvienas, tiek pėsčiasis tiek ir vairuotojas, privalo rūpintis savo ir kitų saugumu. Žinių ir informacijos niekada nebus per daug.

      Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos jau trečius metus iš eilės organizuoja konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“.

      Konkurso tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo srityje. Pagrindiniai uždaviniai – skatinti bendruomenių narius saugiai elgtis kelyje, viešinti informaciją apie bendruomenėse vykdomą saugaus eismo veiklą bei išaiškinti aktyviausias, kūrybingiausias saugaus eismo srityje bendruomenes. Daugiau informacijos  ir konkurso nuostatus galima rast Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos  puslapyje www.lra.lt

       Ukmergės krašto bendruomenių sąjunga  dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ ir birželio 1 dieną Ukmergės miesto šventės metu programoje“Scena miestelėnams“ organizavo  projekto viešinimo ir informacijos sklaidos renginį „Būk saugus pats ir saugok kitus“. Bendradarbiaujant su Ukmergės kultūros centru planuotas renginys turėjo vykti aikštėje prie kultūros centro tačiau lietus pakoregavo planus. Dalyviams teko  persikelti  į kultūros centro salę ir tęsti programą. Renginio dalyviai buvo supažindinti su galimybėmis dalyvauti konkurse ir jo naudą gyventojams. Informuojant apie saugų eismą buvo dalinamos saugaus eismo priemonės. Gaila kad priemonių visam gausiam dalyvių būriui neužteko. Kai kas liko nepatenkinti  nes paklausiausia priemonė buvo liemenės. Organizatoriai pažadėjo nuskriaustuosius pamaloninti sekančio renginio metu.

 Ukmergės krašto bendruomenių sąjungos pirmininkė pakvietė visas rajono  bendruomenes aktyviai įsijungti į šį projektą ir pasirūpinti savo ir savo artimųjų saugumu.

 Rūpinkimės vieni kitais ir saugokime vieni kitus . 

Ukmergės krašto bendruomenių sąjungos pirmininkė

 Angelė Jokubynienė

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.