Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2013-06-09  

Vaikų gynimo dienos proga – žaidimų aikštelė

Ukmergės rajono Siesikų miestelio bendruomenės vaikų dienos centre ,,Spindulėlis“ gegužės 31 dieną įspūdingai paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šiemet ši šventė buvo ypatinga, sukvietusi į ,,Spindulėlio“ kiemą visus Siesikų vidurinės mokyklos pradinukus bei jų mokytojas, padovanojusi ne tik daugybę vaikų šypsenų, bet ir šaunią dovaną.

                      Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Siesikų mažiesiems buvo įrengta žaidimų aikštelė: pastatyta keletas sūpynių bei karstyklių, kurias vaikai išbandė iš karto po šventės.

                      Gražiame renginyje svečiavosi Siesikų vidurinės mokyklos pavaduotoja ugdymui Gražina Savilionienė. Ji pasveikino mažuosius Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga bei įteikė pagyrimo raštus šauniausiems mokyklos pradinukams.

                      Siesikų miestelio bendruomenė jau trečius metus dalyvauja saugaus eismo projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse", kurį organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Šventėje ,,Nerūpestinga vaikystė“ socialinė darbuotoja Živilė Jakštaitė priminė mažiesiems, kaip saugiai elgtis kelyje vasaros atostogų metu. Į svečius atvykęs policijos tyrėjas Vidmantas Savilionis ne tik pasveikino vaikus, palinkėjo saugios vasaros, bet ir padovanojo kiekvienam šventės dalyviui po atšvaitą, liniuotę.

                      Po svečių sveikinimų daugybę smagių dainelių mokytojoms, tėveliams ir draugams dovanojo mažieji. Po koncerto visi susirinko prie pavėsinėje paruošto vaišių stalo. O į eilutę prie sūpynių išsirikiavusių vaikų neišbaidė net po šventės prapliupęs vasariškas lietus – mažiesiems labai rūpėjo pasidžiaugti nauja, ypatinga dovana.

            Džiaugiamės, kad sutvarkyta viešoji erdvė teiks estetinį pasitenkinimą gyventojams ir svečiams, o miestelis taps patrauklesnis ir saugesnis. Mokiniai savo atostogas praleis turiningai ir rudenį sveiki sugrįš į mokyklą.

Leokadija Talalienė- bendruomenės pirmininkė

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.