Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2014-12-02  

Saugaus eismo klasė

Ruduo – tamsesnės dienos, nauji mokslo metai – daugiau vaikų keliuose. Visi norime, kad mūsų vaikai būtų saugūs. Vaikų, kaip ir visų mūsų, eismo dalyvių, saugumas keliuose priklauso nuo mūsų pačių.
            Panevėžio rajono Paliūniškio pagrindinė mokykla jau antrus metus dalyvauja  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame projekte ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2014“. Lapkričio 20 dieną pradinių klasių mokiniai ir mokytojai lankėsi Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos biuro Saugaus eismo klasėje. Policijos pareigūnė Danguolė Urbonienė paaiškino kaip išmintingai elgtis kelyje, priminė pagrindines kelių eismo taisykles, mokė kitų saugaus eismo gudrybių. Pareigūnė teigė, jog reikia nedaug: tinkamas suaugusiųjų pavyzdys  moko vaikus saugiai eiti keliu į mokyklą ir atgal. Reikia pratinti vaikus neskubėti, prieš einant per kelią sustoti ir apsidairyti, keliu eiti tik kaire puse. Tėvų, mokytojų  pavyzdys – geriausias vaikų mokytojas.   

Mokiniai susipažino su kinologo profesija ir  turėjo puikią progą stebėti kaip dirba jie ir jų dresuojami šunys. Kinologas paaiškino kokiais būdais  ir metodais šunys mokomi sekti nusikaltėlių pėdomis, kaip jie mokomi ieškoti narkotinių medžiagų.

 

Pradinių klasių mokytoja Daiva Morkūnienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.