Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-03-15  

Įgyvendintas turizmo projektas ‘‘ŠIAURIAUSIAS LIETUVOS KRAŠTAS‘‘

Biržų turizmo informacijos centras  baigia įgyvendinti vietos projektą „Šiauriausias Lietuvos kraštas“ Nr. LEADER-13-BIRŽAI-05-001, pagal Biržų rajono savivaldybės kaimo vietovių vietos plėtros strategiją iki 2013 m. III prioriteto „Kaimo gyventojų užimtumo ir pajamų didinimas remiant smulkų verslą, vystant kaimo turizmui patrauklius objektus“ 1 priemonę „Kaimo turizmo veiklos skatinimas  ir (arba) su turizmu susijusių patrauklių objektų vystymas“ 2 veiklos sritį „Kaimo turizmui patrauklių objektų kūrimas ir vystymas“.

Vietos projekto tikslas yra vystyti kaimo turizmui patrauklių objektų visumą Biržų regione sukuriant rajono interaktyvų žemėlapį, pastatant infoterminalus ir tobulinant lankomiausius objektus.

Projekto vykdymo metu 2014 m. rugpjūčio mėn. buvo pastatyti du infoterminalai. Vienas mieste prie Biržų turizmo informacijos centro bei Pabiržėje, prie seniūnijos pastato. Infoterminaluose įdiegtas interaktyvus žemėlapis su visa turistine informacija apie Biržų kraštą.

Projekto metu buvo pagaminta ir įrengta skulptūra -  simbolis Karajimiškio kraštovaizdžio draustinio ribose ties gamtos paminklu „Karvės ola“, bei netoliese pastatytas dviračių stovas, siekiant Biržų rajone plėtoti dviračių maršrutus. 2014 m. liepos mėn. buvo pastatytas dviračių stovas, o spalio mėnesį pastatyta skulptūra.

Tarptautinėse parodose „Adventur 2015“, Vilniuje ir „Balttour 2015“ Rygoje, Latvijoje buvo platinami projekto lėšomis pagaminti lankstinukai, siekiant viešinti Biržų kraštą ir pritraukti daugiau turistų.

Biržų turizmo informacijos centras taip pat teikia informaciją apie Biržų krašto turizmo išteklius ir paslaugas, teikia gido paslaugas po Biržų lankytinas vietas, organizuoja ekskursijas po Biržų kraštą ir po Lietuvą, leidžia informacinius leidinius apie Biržų kraštą, parduoda turistinius – informacinius leidinius, žemėlapius, suvenyrus, padeda užsisakyti transporto, nakvynės ar gido paslaugas, rasti reikiamą turizmo informaciją, teikia kitas paslaugas.

Biržų turizmo informacijos centro informacija

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.