Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-11-29  

Kelias iš tamsos į šviesą

Kai lapkričio vakarai tampa ankstyvi ir tamsūs, turime pamastyti apie savo ir kitų saugumą. Ne paslaptis, pėstieji keliuose nukenčia dėl savo neatsargumo. Į važiuojamąją kelio dalį dažnai įžengia staiga ir lengvabūdiškai, visiškai nesusimąstydami, kad ji yra didelio pavojaus zona.
Yra ir dar viena priežastis - pėstieji nepakankamai įvertina atšvaito nešiojimo būtinumą tamsiu paros metu. Todėl mūsų bendruomenė nutarė dar kartą įrodyti, kad atšvaitą ne tik privalu turėti , bet jį reikia ir tinkamai segėti ar nešioti. Šiam renginiui pasitelkėme žibintų šviesą, kurios pagalba tiesėme šviesos kelią į tamsą...
Šventė vyko po 17 valandos, kai prietemoje iš darbų į namus skubėjo žmonės. Pastebėjome, kad daugelis jų turi atšvaitus, bet jie nematomi. Atšvaitai nešiojami ne dešinėje drabužių pusėje ir yra nedideli arba nekokybiški. Daugelis pėsčiųjų tvilki tamsius rūbus, o tai dar labiau sumažina jų matomumą.
Žibintų šviesoje pėstieji turėjo galimybę įsitikinti, kaip svarbu būti matomiems. Skubantys pakeleiviai staptelėdavo prie žibintų kolonos, o mes jiems dovanojome po talismaną – atšvaitą, tikėdamiesi, kad jie juos nešios teisingai ir bus matomi savo tamsioje gatvėje tiek ankstyvą rytą, tiek vėlyvą vakarą.

Draugiškų šeimų bendruomenės “Jaunystė” pirmininkė Jurgita S.

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.