Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-10-02  

Rudenėlio šventė Plateliuose

Jau eilę metų Plateliuose vyksta ,,Rudenėlio " šventė. Seniūnijos žmonės stengiasi parodyti kas kokį derlių užaugino savo žemėse. Tad ir šiais metais rūpestingi žemdirbiai nepatingėjo ir į šventę atvežė pačias storiausias ir mandriausias daržoves. Visus susirinkusiuosius linksmino Platelių meno mokyklos šokėjėlės, Platelių šokių ir dainų kolektyvai bei svečiai iš Gintališkės.

                      Šventės metu ne tik džiaugėmės užaugintu derliumi, bet ir toliau vykdėme ,,saugumo bendruomenėse" projektą- dalinome atšvaitus ir liemenes socialinės atskirties žmonėms, dviratininkams, ūkininkams, kurie ryte ir vakare su dviračiu veža pieną į supirkimo punktą. Policininkas Raimondas Aponkus pristatė  vokiečių aviganį, policijos pagalbininką Jorgą, kuris sėkmingai ieško pasiklydusių žmonių, narkotinių medžiagų ir t.t.

                      Stengėmės, kad į projektą įsitrauktų kuo daugiau žmonių, tad skelbimus rašėme internete, socialiniuose tinklapiuose, miestelio skelbimų lentose. Atšvaitais ir liemenėm apdovanojome daugiau nei 50 žmonių, kurie jau saugiau vaikščios Platelių gatvėmis.

Platelių bendruomenės informacija

   

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.