Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-07-18  

Vartų kaimo bendruomenės vasaros šventė

2011m. liepos 15 dieną Vilkaviškio rajono Bartninkų sen. Vartų kaime įvyko "Vartų kaimo bendruomenės vasaros šventė". Ji vyko bendruomenės namų kiemelyje.

Šventės idėja buvo susieta su saugiu eismu, todėl jos pradžioje įvyko paskaita apie eismo saugumą. Buvo kalbama apie eismo saugumą, kultūrą, atšvaitų svarbą bei kitas problemas keliuose.

Šventės vedantieji į šventę atvyko išpuošta brička. Visi šventės dalyviai ir svečiai buvo vaišinami namine gira, sūriu su medumi ir kopūstiene. šiltus ir nuoširdžius žodžius tarė šventės svečiai, tai Vilkaviškio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkė L. Kružinauskienė, A. Butkevičiaus padėjėjas A. Neiberka.
Padėkos raštais buvo apdovanoti bendruomenės nariai, įnešę svarbų indėlį į bendruomenės gyvenimą.
Buvo surengta įdomių varžybų ir vaikams, ir suaugusiems. Norinčių pasivaržyti tikrai netrūko. Nugalėtojai apdovanoti atšvaitinėmis liemenėmis, atšvaitais ir kitokiais prizais. Po varžybų dar ilgai skambėjo dainos, linksmai šoko ir šnekučiavosi. Šventės metu taip pat buvo vykdomas projektas "Saugus eismas bendruomenėse".
Bendruomenės pirmininkas Zigmas Parulaitis, visų bendruomenės narių vardu dėkoja LKBS ir LAKD už nuoširdžią pagalbą padedant organizuoti šią nuostabią saugaus eismo šventę Vartų kaimo bendruomenėje.

Bendruomenės pirmininkas Zigmas Parulis

 

 

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.