Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2015-03-23  

Pristatytos darbo rinkos prognozes 2015 metams

Panevėžio teritorinės darbo biržos Biržų skyrius 2015 m. kovo 12 dieną organizavo renginį, į kurį buvo pakviesti ir renginyje dalyvavo rajone registruotų kaimo bendruomenių pirmininkai.

Renginyje pristatytos ir aptartos temos: „Darbo rinkos prognozės ir „Įsidarbinimo galimybių barometrai“ 2015 metams. Akcija „Planuok karjerą atsakingai“. Renginio metu buvo pristatyta 2015 metų darbo rinkos prognozė ir „Įsidarbinimo galimybių barometrai Panevėžio apskrityje ir šalyje bei šiuo metu vykstanti akcija „Planuok karjerą atsakingai“.

Renginyje dalyvavo Biržų savivaldybės merė Irutė Varzienė, merės pavaduotoja Stasė Eitavičienė.

Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjunga yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su Panevėžio teritorinės darbo biržos Biržų skyriumi, todėl renginiuose dalyvaudama dalinasi naujausia gyventojų įdarbinimo informacija, darbo biržos darbuotojai bendruomenėse susitinka su gyventojais. Gyventojams yra patogiau vietose bendrauti su darbo biržos specialistais, išsiaiškinti darbuotojų poreikį, laisvas darbo vietas

Dėkojame Panevėžio teritorinės darbo biržos Biržų skyriaus specialistams, nuoširdžiai bendraujančiais su ieškančiais darbo žmonėmis, pateikiant jiems reikiamą informaciją.

 

Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Nijolė Šatienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.