Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-08-22  

Saugi Jūrės kaimo bendruomenė

„Dviratis – saugi priemonė nuvykti pas kaimynus“, todėl rugpjūčio 17 d. 11 val., Jūrės ir Višakio Rūdos kaimų bendruomenės prie bendruomenės namų susirinko dalyvauti Lietuvos automobilių kelių direkcijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“, kurio tikslas -  šviesti bendruomenės narius ir visus gyventojus saugaus eismo srityje, skatinti saugiai elgtis kelyje, mokyti, kaip išvengti skaudžių nelaimių. Projekto partneriai Kazlų Rūdos Policijos komisariato pareigūnai žygio dalyviams pravedė paskaitą ,,Aš atsakingas eismo dalyvis“, priminė, kaip kelyje turi elgtis pavyzdingi dviratininkai, paminėjo dažniausiai kelyje daromas klaidas ir  nederamą  elgesį kelyje. Bendruomenės tarybos nariai visiems žygio dalyviams  išdalino Lietuvos automobilių kelių direkcijos perduotas saugaus eismo liemenės, juostinius atšvaitus, knygutės apie saugų eismą ir palinkėta visada būti saugiems kelyje, taip pat projekto dalyviai pildė anketas apie saugų eismą.

Kai visi, maži ir dideli (projekte dalyvaujančių narių amžius svyravo nuo 2 iki 69 metų), pasipuošė  saugos priemonėmis, dviratininkų kolona, policijos pareigūnų lydimi apvažiavo kaimų gražiausias vietoves.

Šis renginys abiejų bendruomenių nariams, įsimintinas dėl jo informatyvumo apie saugų elgesį kelyje, draugiško visų renginio dalyvių bendravimo, galimybės eilinį kartą pasigrožėti gimtosiomis apylinkėmis. Iš viso renginyje dalyvavo 58 žmonės.

                      Dėkojame renginio pagrindiniam rėmėjui ir organizatoriui -  Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos bei Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungai už paramą saugos priemonėmis bei geranoriškais patarimais. Džiaugiamės, kad dviratininkų kolonos saugumą užtikrino Kazlų Rūdos policijos komisariato ekipažai, o bendruomenės žmonėms už tai, kad savo dalyvavimu palaiko bendruomenės narių gražias idėjas.

 Jūrės kaimo bendruomenės pirmininkė Loreta Urbštienė

  

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.