Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2012-06-26  

Plokščių bendruomenės paplūdimio aikštelė

"Credit24" ir naujienų portalas DELFI buvo skelbtas Lietuvos tinklinio federacijos konkursas, kuriame mes vieninteliai Šakiuose įsirengėme su visų pagalba naują paplūdimio tinklinio aikštelę. 2012m. balandžio mėnesį buvo skelbtas konkursas "Laimėk paplūdimio tinklinio aikštelę savo kieme". Šiame konkurse sudalyvavo ir Plokščių bendruomenės centras. Už sudalyvavimą konkurse esame dėkingi bendrosios praktikos gydytojui Rimantui Bagdonui, kuris pirmas DELFI puslapyje pamatė anketas, kurias reikėjo užpildyti. Taip pat esame labai dėkingi visiems balsavusiems už mūsų aikštelę, nes pagal balsavusiųjų reitingą užėmėme trečią vietą. Šiame konkurse tris laiminguosius išrinko didžiausio Lietuvoje interneto portalo lankytojai. Dar septyni nugalėtojai buvo atrinkti projekto partnerių - Lietuvoje leidžiamų regioninių laikraščių redakcijų iš Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Tauragės, Marijampolės ir Utenos.

    Paplūdimio tinklinio komplektus mums padovanojo ir įrengė "Credit24" bendrovės atstovai. Paplūdimio tinklinio įrangos komplektą sudaro du specialūs stovai bei tinklas.

2012-06-22 dieną mums įrengė paplūdimio aikštelę prie Nemuno Plokščių priplaukoje. Visus norinčius pasportuoti ir prakaitą išlieti kviečiame į Plokščius.

Plokščių bendruomenės pirminikė      Odeta Urbaitiene

   

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.