Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2014-09-21  

Pociūnėlių miestelio bendruomenės saugaus eismo rytmetis

Rudens pradžia kartu yra ir mokslo metų pradžia, todėl labai norisi, kad mokinių šypsenos papuošusios auksinį rudenį neblėstų visus mokslo metus, kad visada būtų sveiki ir laimingi. 

Pagal  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos projektą,  kurį koordinuoja Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga,   „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ Radviliškio raj. Pociūnėlių bendruomenė organizavo rytmetį  skirtą saugiam eismui.  Renginio metu primenama , kad reikia laikytis saugių eismo taisyklių , neskubėti kelyje, važiuojant ar einant įdėmiai stebėti aplinką. , o tamsiuoju paros metu būtinai naudoti šviesą atspindinčias priemones. Primename kad tėvams būtina rodyti vaikams gero elgesio pavyzdį, pamokyti saugiai eiti į mokyklą ir atgal. Mokyti prieš einant per kelią gerai apsižiūrėti, apsidairyti ir eiti kairiąja kelio puse.

Atvažiavusiems dviračiais buvo padovanotos liemenės, kurios jau dviratininkams privalomos. Daug mokinių važiuoja į mokyklą autobusu, buvo priminta kad išlipus negalima bėgti per gatvę, reikia palaukti kol nuvažiuos autobusas. Rudenį blogas matomumas todėl akcentuota kad reikia tinkamai nešioti atšvaitus, kad jie nebūtų paslėpti. Neturintys  atšvaitų gavo dovanų po atšvaitą. Mokytojai gavo po rankinę su šviesą atspindinčia juosta , kad ir jų kelias į mokyklą būtų saugus. 

Birutė Andriuškienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.