Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas
2016-02-14  

Baigėsi konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“

Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga vasario 10 d. pakvietė konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2015“ prizininkus į baigiamąjį renginį, kuris vyko Radviliškio rajone, Skėmių traktieriuje. Šeštus metus skaičiuojančio konkurso pagrindinis tikslas - šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių. Baigiamajame renginyje dalyvavo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė, atstovai iš įvairų rajonų. 2015 m. bendruomenės, įgyvendindamos saugaus eismo projektus, surengė 358 (2014 m. – 325) įvairius renginius (šventes, koncertus, varžytuves, paskaitas, pėsčiųjų ir dviratininkų žygius, įvairias kitas saugaus eismo akcijas). Net aštuoniolika bendruomenių konkurse dalyvavo ne mažiau kaip 5 metus, tarp jų ir 6 mūsų rajono organizacijos - Betygalos, Kaulakių, Berteškių, Steponkaimio, Gabšių kaimo bendruomenės ir Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjunga. Jos renginio metu gavo specialius prizus - medines atminimo lentas.

    Džiugu, kad 2015 m. konkurse aktyviai dalyvavo virš 20 Raseinių rajono kaimo bendruomenių. Baigiamajame renginyje stikliniais suvenyrais buvo apdovanotos konkurse pirmąsias vietas savo grupių kategorijose užėmusios Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ ir kaimų bendruomenė „Biliūnai“. Šios bendruomenės į savo sąskaitas gaus ir piniginius prizus.

       Bendruomenių atstovai dėkingi Raseinių rajono vietos veiklos grupei „Raseinių krašto bendrija“, kuri parūpino transportą nuvykimui į renginį.

      Lietuvos automobilių kelių direkcija 2016 m. planuoja tęsti konkursą „Eismo saugumas bendruomenėse“, o Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius tapo šio  konkurso globėju. Tikimės, kad Raseinių rajono kaimo bendruomenės ir toliau aktyviai dalyvaus šiame konkurse ir pasirūpins, kad šviesą atspindinčias priemones gatvėje ir kelyje naudotų dar daugiau rajono gyventojų.

Loreta Sirvidienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.