Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Buveinės adresas: Žemaičių g. 31-313, LT-44175 Kaunas


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2011-09-30  

Popietė jaunimui: “Pasipuošk gražiai ir saugiai”

Visi mes puošiamos tam, kad būtume gražūs, bet ar susimąstėme, kad pasipuošti galim saugiai... . Pasirodo galima. Draugiškų šeimų bendruomenės “Jaunystė”  aktyvas nutarė suorganizuoti popietę, kurios metu buvo kalbama apie saugumą kelyje per grožį.

Susirinkusieji 19-25 metų jaunuoliai klausėsi paskaitos apie atšvaito galią, bei patys pabandė jo blyksnį “įvelti” į iš vilnos gaminamus papuošalus.

Kadangi vilna yra medžiaga iš kurios galima nuvelti beveik viską, tai jaunimas nutarė velti papuošalus, kurie skirti nešioti ant palto apykaklės, švarkelio atlapo, rankinuko, rankos, prie mobiliojo telefono ir t. t.

Formą, vėlimo būdą ir dekoro elementus tiek vaikinai, tiek merginos rinkosi patys. Su didžiuliu susidomėjimu vėlė vilną, kaip tai darė mūsų močiutės prieš 100 ar daugiau metu. Malonu buvo stebėti, kaip jaunimas su didžiuliu susidomėjimu formavo rutuliukus, gėlytes, sages ir netgi auskarus, pasitelkdami vilną ir šviesą atspindinčią medžiagą.

Popietei  įpusėjus, jaunuoliai pradėjo svarstyti, kiek gali kainuoti jų pagamintos “saugios” grožybės. Įvyko ir marketingo pamoka, nes priklausomai nuo to, kaip parašai kainą ant parduodamo daikto, tokio sėkmingo pardavimo gali ir tikėtis.

Jaunimas dalyvavimo ir socialinėje apklausoje apie atšvaitų nešiojimą, po kurios  visi vienbalsiai nutarė, kad atvaistą nešioti būtina, tiek gyvenant mieste, tiek kaime.

Draugiškų šeimų bendruomenės pirmininkė                     Jovita Sadauskaitė

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.