Į pradžią
Lietuvos kaimo
bendruomenių sąjunga
Į pradžią Svetainės žemelapis El. paštas

Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga

Įmonės kodas: 195745792

Teisinis statusas: Asociacija


Registracijos adresas: K. Donelaičio g. 2
LT-44213 Kaunas

Adresas korespondencijai: Chemikų g. 25-33, LT-55238 Jonava, Lietuva


El. paštas: lkbsajunga@gmail.com

 

 Pirmininkė Virginija Šetkienė,

tel. (+370) 610 64152

  

2015-01-08  

Knygų Kalėdos atkeliavo į Suostą

Jau gerokai prieš Kalėdas Suosto kaimo bendruomenę pasiekė džiugi žinia. Iš Prezedentūros telefonu buvo pranešta, kad mūsų bibliotekai, kuri įsikūrė savanorystės pagrindais, bus padovanota naujų knygų. Bendruomenės namuose biblioteka dabar jauki,atsinaujinusi po kapitalinio remonto. Knygų lentynose – geros valios žmonių suneštos, kraštiečių padovanotos knygos. Be to, biblioteka gausiai pasipildė, kai iš Biržų parsivežėme Svajos Skodžiūtės padovanotą a. a. jos tėvelio, rašytojo Petro Skodžiaus asmeninę biblioteką.

                    Bibliotekos lankytojai – vyresni žmonės. Ne kiekvienas naudojasi informacinėmis technologijoms, todėl knyga ilgais žiemos vakarais mums yra dvasiai penas, paguoda ir nusiraminimas. O kas nenorėtų paskaityti naujausių, geriausiomis knygomis pripažintų L ietuvos rašytojų kurinių.

                       Kalėdos – stebuklų metas. Gal todėl mūsų svajonės ir išsipildė. 30 knygų padovanojo Kauno leidykla‘‘Mijaalba‘‘,gavome dovanų iš leidyklų‘‘Almalitera“ ir‘‘Šviesos‘‘.   Kūčių dieną Knygų Kalėdų dovaną ir nuoširdžius Prezidentės Dalios Grybauskaitės linkėjimus mums perdavė jos atstovas spaudai biržietis Modestas Naudžius. Svečias pasidžiaugė bendruomenės veikla, gražėjančiu kaimu, naujais ūkininkų pastatais. M. Naudžius pasirašė bendruomenės svečių knygoje ir padėkojo už aktyvumą, draugiškumą, meilę knygai.

      Aldona Vėjelienė

 
Atgal   Spausdinti  

© Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Visos teisės saugomos.  Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.